ALUPROF je odborník na okenní a dveřní systémy, venkovní žaluzie i rolovací vrata

ALUPROF je odborník na okenní a dveřní systémy, venkovní žaluzie i rolovací vrata

Předním výrobcem hliníkových systémů je společnost ALUPROF, která na evropském trhu působí více než sedmdesát let. Vybudovala si významné postavení, přičemž má hned pět výrobních závodů. V portfoliu najdete celou řadu systémů – okenní, dveřní, fasádní, interiérové, protipožární a podobně.

Okenní a dveřní systémy

Hliníkové systémy jsou precizně zpracované a vyznačují se působivým designem. Poskytují výbornou tepelnou izolaci a odolnost proti vloupání. Pokud byste hledali řešení pro pasivní stavby, nadchne vás systém MB-104 Passive splňující vysoké nároky na úsporu energií. Uvedený systém dokonce získal certifikát PHI Darmstadt od Institutu pasivních domů. Více informací najdete na stránce https://aluprof.eu/cz.

Fasádní systémy

V současné době je především v komerční sféře kladen důraz na prosklené fasády, které do interiéru propouští dostatek přirozeného světla. Hliníkové fasádní systémy umožňují realizaci velkých prosklených ploch, které si oblíbily zejména banky, hotely, úřady i autosalony.

Protipožární systémy

V podstatě nezáleží na tom, jestli se jedná o komerční budovu, nebo rodinný dům, protože v každém případě je nezbytná protipožární ochrana. Vybrat si tedy můžete z široké škály požárních dveří, oken a stěn. V neposlední řadě nechybí ani klapky pro odvod tepla a kouře.

Venkovní rolety a žaluzie

ALUPROF kromě jiného poskytuje i stínící techniku v podobě venkovních rolet a žaluzií. Zajišťují dokonalé zastínění interiéru. Venkovní rolety jsou praktické, zvyšují tepelnou izolaci objektu a zajišťují soukromí či klid v místnostech. ALUPROF si nechává záležet i na designu, takže rolety a žaluzie esteticky dotváří obálku nemovitosti.

Obraťte se na odborníka, který má dlouholeté zkušenosti a zakládá si na kvalitě.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*