Moderní technologie a vymoženosti jsou hitem dneška. Co je pro lidi nejvíce atraktivní?

Moderní technologie a vymoženosti jsou hitem dneška. Co je pro lidi nejvíce atraktivní?

Není to tak dávno, co mnozí tvrdili, že moderní technologie a vymoženosti jsou k ničemu, že nás jen okrádají o čas a že je k životu nepotřebujeme. Ovšem s postupem času se došlo na to, že moderní technologie a vymoženosti nejsou tak špatné, že nám jsou i ku prospěchu. Mohou nám pomoct získat nové zákazníky, mohou být skvělým způsobem, jak informovat občany o aktuálním dění v obci nebo městě. Prozraďme si nejvíce atraktivní věci, které lidi zajímají.

Mobilní aplikace jsou hitem dneška

K moderním technologiím a vymoženostem se rozhodně řadí i mobilní aplikace, které jsou něco, co má místo v našich telefonech. Zatímco v minulosti jsme si stahovali jenom takové aplikace, které patřily sociálním sítím, jež jsme denně využívali (a stále využíváme), dnes se stahují i mobilní aplikace oblíbených obchodů, restaurací nebo hotelů. Je to skvělý marketingový nástroj, který může vést k získávání a také k udržení zákazníků.

Samozřejmě využití si mobilní aplikace nenajdou jenom v hotelech, restauracích nebo ve firmách ve službách. Vyplatí se je vytvořit i pro obce a města. Obce a města mohou prostřednictvím aplikací informovat občany o aktuálním dění, o blížících se akcích a událostech, mohou je informovat o všem, o čem by občané být informováni měli.

Doporučujeme se obrátit na firmu APPKEE, která se specializuje na tvorbu a vývoj mobilních aplikací na míru pro operační systém iOS a Android.

Digitální úřední desky zajímají hlavně obce a města

Starostové měst a obcí jsou na druhou stranu nadšení z digitálních úředních desek, což je inovace klasické úřední desky, jež většinou stojí před obecním úřadem nebo na náměstí v obci či městě. Oproti klasickým úředním deskám poskytuje digitální úřední deska neomezený prostor pro sdílení informací a dokumentů, také umožňuje sdílet informace o počasí, elektronický obecní zpravodaj nebo přináší občanům turistické tipy i mapy.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*