V našem katalogu je akutálně registrováno
43500
webů.


O projektu

Katalog PageRank.cz není jen obyčejný katalog nebo link-farma - je místem, kde Vaší webové stránce skutečně pomůžeme se zlepšením pozic ve vyhledávačích! Můžete si vybrat ze tří druhů zápisů - FREE (zdarma), NORMAL (10 Kč/měsíc) a PREMIUM (25 Kč/měsíc).

Ve variantě FREE umístíte na svůj web pouze odkaz a nic neplatíte. Nechcete-li umísťovat na Váš web žádný kód, tak můžete za poplatek 10 Kč mít zápis i tak. Pokud ovšem chcete svůj web podpořit významně a získat třeba i zpětný odkaz z hlavní stránky PageRank.cz, která má page rank: 4 a s-rank: 2, tak stačí jen 25 Kč a odkaz je Váš!

Ve variantě PREMIUM získáte za 25 Kč nejen odkaz z hlavní stránky PageRank.cz, ale i odkazy až na 5 podstránek webu a odbrázek či fotku ke svému zápisu.

Podpořte svůj web a za minimální cenu získejte maximální efekt! Díky zápisu v katalogu PageRank.cz, který funguje od roku 2004 a aktuálně má 43500 záznamů, pomůžete svému webu na přední pozice ve vyhledávačích jako je Seznam.cz nebo Google.com!

SEO, které nastartuje váš web - základní budget již od 5000,-‎ Analýza webu, konkurence a klíčových slov včetně konzultace zcela zdarma.

Druhy zápisů v katalogu PageRank.cz

  • Tarif Free Objednat
  • Tarif Normal Objednat
  • Tarif Premium Objednat

*Placený zápis je možné objnednat na minimálně 1 rok.

Kategorie webů

Poslední registrované weby

Nahoru na stránku