Půjčka na plastickou operaci? Ano. Kliniky estetické chirurgie nyní provádí zákroky i na splátky.

Patříte mezi ty, kdo přemýšlí o estetickém zákroku, avšak chybí vám finanční prostředky? Pokud ano, pak vás možná potěší, že dostatečná hotovost postupně přestává být na cestě ke kráse překážkou. Některé kliniky totiž rozšiřují své služby o nabídku plastických operací s možností splátek.

Pro téměř všechny z nás tedy existuje způsob, jak svůj vzhled vylepšit. A bude jedno zda půjde o úpravu prsou, liposukci, odstranění jizev či něco jiného. Vždy bude možné najít místa nabízející excelentní služby navíc i s možností postupného splácení.

Než se rozhodnete oslovit plastického chirurga, seznamte se s odpověďmi na často kladené otázky.

Proč se lidé rozhodují pro plastiku?

Lidé podstupují chirurgické korekce z mnoha důvodů. Někoho trápí následky zdravotních komplikací nebo nemoci, jiní jednoduše touží po zdokonalení. Ve výsledku jde ale o jednu a tutéž věc – přiblížit se dokonalosti a nabýt vyššího sebevědomí. Kritéria vnímání krásy jsou zcela individuální, každý máme jiné představy a každý ji vnímáme jinak.

Jak si správně vybrat kliniku?

Za poslední dekádu u nás přibylo skutečně hodně pracovišť nabízejících plastické a estetické operace. Pokud začnete s hledáním na internetu, objevíte řadu nabídek; laik nebude mít šanci jednoduše odhadnout, na koho se obrátit. Konkurence je veliká a webové stránky se snaží nalákat klienty. Dbejte ale hlavně na výběr specialisty, který bude zákrok provádět. Měl by mít dostatek zkušeností, dobré reference a prokazatelné výsledky. Jinými slovy už musí mít na trhu dobrou pověst.

Jsou nejlepší kliniky zároveň i nejdražší?

Ne, paradoxně tomu tak nemusí být. Porovnejte si několik míst a zvažte všechny výhody a nevýhody. Vybírat pouze na základě nejnižší ceny není v případě zdraví určitě vhodné.

Jaká je průměrná cena plastické operace?

Zákroky nebývají levné. Částka záleží na typu operace, klinice a samozřejmě i na lékaři. Pohybuje se v rozpětí od 10 000 Kč do 100 000 Kč (a výše), zdaleka ne všichni si ji tak mohou dovolit. Pokud jsou ale peníze to jediné, co vás od operace dělí, nabízí se řešení vzít si půjčku a svůj vzhled trvale vylepšit.

Jak správně vybrat kliniku?

Za poslední dekádu přibylo velké množství míst nabízející plastické a estetické operace. Zájem o ně je veliký a neustupuje v období koronaviru. Pokud začnete hledat na internetu, objeví se celá řada možností a laik nemá šanci jednoduše odhadnout, na koho se obrátit. Dbejte hlavně na výběr lékaře, který bude výkon provádět. Měl by mít dostatek zkušeností, dobré reference a prokazatelné výsledky. Jinými slovy by měl mít na trhu již etablované a dobré jméno.

Co když nemám na operaci dost peněz?

Jestliže jste se pro zákrok rozhodli a máte vybrané také místo nabízející možnost splátek, objednejte se na konzultaci. Lékař a odborný personál vám během ní sdělí vše, co pro čerpání půjčky potřebujete vědět.

Co budu potřebovat, abych na operaci půjčku dostal?

Záleží na každé klinice, většinou se ale neobejdete bez tří základních věcí. Jsou jimi:

  • Občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti
  • Trvalý pobyt v České republice
  • Potvrzení o výši příjmu, někdy je nutný i výpis z bankovního účtu

Co když nesplňuji všechny základní podmínky?

Stejně jako u bankovní půjčky, i zde musíte splňovat určitá kritéria. Zjistěte si podmínky na vybrané klinice. Pokud ale nemáte žádné příjmy ani zaměstnání, může to být komplikované.

Přeplatím díky půjčce základní cenu?

Kliniky většinou spolupracující s běžnými peněžními ústavy, úroková sazba proto bývá obdobná jako u standardní půjčky.

Co si vy myslíte o kráse na splátky? Podělte se s námi o váš názor!

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*