Silvestr v horách? Podívejte se, co si se sebou vzít

Silvestr v horách? Podívejte se, co si se sebou vzít

Silvestr v horách je ideální způsob shrnutí letošního a začátku nadcházejícího roku. Díky krásné přírodě, svěžímu a čistému vzduchu a výborné společnosti tato noc bude nezapomenutelná a skvělá. Aby vše proběhlo podle našeho plánu, dobře je pořádně připravit své zavazadlo, aby jak během party, tak i po ní nám nic nechybělo.

Silvestrovská kreace

Naše oblečení na silvestrovské party bude samozřejmě záviset na její charakteru. Pokud jdete na honosný večírek v restauraci, i přes všudypřítomnou horalskou atmosféru, měli byste obléct něco vkusného. Ženy budou krásně vypadat ve večerních šatech a lodičkách na jehlovém podpatku, zatímco muži – v oblecích nebo elegantních sakách. K saku budou ideální jak formální polobotky, tak i střevíce o klasickém střihu.

Zatímco pokud Váš Silvestr bude v typickém horalském stylu, v hospodě s hostinou, můžete si dovolit volnější stylizace. Ženy mohou nosit kalhoty, k tomu večerní top s flitry a lehkou pelerínou. K takovému kompletu ideální budou kožené dámské kozačky na podpatku. Můžete si také obléct šaty, ale místo těch elegantních, které jsou určeny na honosné večírky, vhodné budou lehké šaty v květiny v boho stylu nebo komplet: lichoběžníková sukně, halenka s volánkovými vložkami a kotníkové boty na podpatku. Dobře je také si vzít se sebou trošku teplejší oblečení, například elegantní svetr nebo sako. Muži si mohou nosit džíny a tričko, a nahoře casualové sako, a pokud chtějí elegantnější stylistiku, doporučujeme chinos kalhoty, volnější košili a sneakersy o klasickém střihu.

Before a after

Kromě stylizací na silvestrovské party, musíte se sebou vzít také i každodenní oblečení a teplé boty, například dámské kozačky, a pokud plánujete nějaké horské výlety, rozhodně si se sebou musíte vzít dodatečný teplý svetr nebo mikinu a pohodlné trekové boty. Dobře je také sbalit teplou bundu, která bude chránit proti větru a dešti. Ideální pro tuto roli je softshellová bunda s teplejší podšívkou. Samozřejmě musíte pamatovat na teplou čepici, rukavičky a šál, bez nich lépe nejít ven.

Kromě části související s oblečením a botami je dobře si sbalit několik doplňků, nezbytných během výletu. Takovým doplňkem by měla být cestovní lékárnička, bez které bychom neměli jít do hor. V lékárničce dobře je také mít léky proti bolesti nebo na horečku.

Dobrým nápadem bude také vzít se sebou relaxační kosmetiky, ideální po silvestrovské noci. Vaše unavené tancem nohy a obličej Vám za to poděkují.

Kromě vhodně sbaleného zavazadla pamatujte si se sebou vzít skvělou náladu, díky které tuto výjimečnou silvestrovskou noc budete dlouho vzpomínat.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*