Smart Phoenix: Vaše brána k energetické nezávislosti

Smart Phoenix: Vaše brána k energetické nezávislosti

Plánujete investovat do fotovoltaiky, ať už pro váš dům, byt, chatu nebo firmu? V Opavě a po celém Moravskoslezském kraji je Smart Phoenix vaším důvěryhodným partnerem v oblasti fotovoltaiky.

Naše služby jsou komplexní a nabízíme vše „na klíč“. Od počátečního návrhu, přes financování až po samotnou realizaci. A co je nejlepší? Poskytujeme bezplatné konzultace, během kterých naši odborníci zhodnotí vaše potřeby a navrhnou optimální řešení. Naše nabídka je transparentní, s jasnou kalkulací úspor, odhadem návratnosti a detailním popisem všech záruk. Navíc, pokud jde o dotace, můžeme vám zajistit až 225 000 Kč s garancí získání a vyřízením všech formalit.

Jako člen Cechu akumulace a fotovoltaiky věříme v transparentnost a spolehlivost. Naše články vám nabídnou aktuální informace o trendech a novinkách v oblasti fotovoltaiky. A pokud byste chtěli vidět příklady naší práce, můžete si prohlédnout naše nejnovější instalace a přesvědčit se o kvalitě naší práce.

Pokud máte zájem nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. V pracovní dny jsme k dispozici od 7:00 do 17:00 na telefonním čísle +420 778 982 598. Můžete nám také napsat na info@smartphoenix.cz nebo nás navštívit v naší kanceláři v Opavě na Těšínské 1652/79.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*