Tvorba webových stránek na klíč – nechte si je udělat na WordPress

Bez webových stránek dnes nemůže fungovat živnostník, malá ani velká firma. Často však uděláme chybu. Necháme si je postavit na systému, který se nevyvíjí, nebo se staneme závislými na konkrétním realizátorovi, který nám webové stránky udělá. Firma AJAS vám nabídne kvalitní stránky za dobrou cenu a svobodu do budoucna.

Chytré firmy dnes budují webové stránky i e-shopy na WordPressu

V programování a IT dnes platí: K čemu vymýšlet, co už bylo vymyšleno. Na co tedy shánět a platit za redakční systém, řešit multijazyčnost, budovat od základu e-shopový systém, řešit platební systémy a další záležitost, když tohle vše již bylo vymyšleno a naprogramováno. Včetně předpřipravených grafických šablon, blogů, různých aplikací, hlídačů správného SEO či třeba kalkulaček. Přesně takovým je volně použitelný systém WordPress.

Neznáte WordPress?

WordPress je otevřená platforma, kterou lze využívat v podstatě zdarma a na ní stavět i své webové stránky či e-shop. Programátoři a designéři z celého světa pracují na šablonách a aplikacích, které lze v rámci systému WordPress používat. Kupují se jako nástavba k základnímu systému. Když si tedy necháte vybudovat webové stránky na WordPressu, nebude je najatá firma programovat od základu, ale využije to, co už bylo vytvořeno, a upraví vše pro vaše potřeby. I zakoupená grafická šablona nakonec dovede vypadat zcela jinak. Nebo lze vytvořit zcela vlastní. Výhodou je, že redesign v rámci WordPressu je i do budoucna velice snadný, takže opět nebudete začínat od nuly.

Tvorba web stránek, blogů, e-shopů i katalogů na WordPress je velice jednoduchá. Můžete se též podívat, jak to dělají jiní, vyvarovat se chyb, nebo vás u prohlížení referencí napadne, co byste vlastně chtěli. WordPress je též SEO friendly systém.

Postavte web na WordPressu s firmou AJAS

S WordPressem je to snadnější a levnější, ale jako amatér, nebo pokud se potřebujete věnovat jiné činnosti než dělání webových stránek, budete pro svůj web postavený na WerdPressu potřebovat partnera. Tvorba webových stránek na systému WordPress je specializací firmy AJAS.

Takto vytvořené stránky vám dají svobodu do budoucna. Obsah si dovedete jednoduše aktualizovat i rozšiřovat bez toho, abyste to museli někomu zadávat či za tyto práce platit. Snadno si též celý systém správy stránek převezmete, pokud vám to v budoucnu přijde jako lepší řešení.

Pokud ale budete s firmou AJAS nadále spolupracovat, můžete přenechat komplexní správu webových stránek či e-shopu na ní. Firma nabízí i navazující služby, které pro zavedení webovek a e-shopu potřebujete: online marketing, PPC reklamu i budování SEO.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*