Vytvořte si eshop za 10 minut

Založení eshopu je v současnosti docela jednoduché. Stačí jen vědět co chcete prodávat a kolik zboží v eshopu bude. Můžete si nechat vyrobit eshop na zakázku, ale pokud nevíte, jak se bude vaše zboží prodávat je lepší zvolit méně finančně náročné řešení. Nejlépe takové, které vám umožní plynule rozšiřovat eshop podle prodejnosti zboží, které budete prodávat.

Co by měl shop obsahovat

Co vlastně je nezbytné, aby úspěšný internetový obchod splňoval? Pomineme základní věci jako více možností platby, definování dopravců a nahrání obrázku k výrobku. Každý obchod by měl mít i funkce, které s prodejem pomohou. Měl by mít možnost vkládání více obrázků k výrobku, podpora SEO, možnost vystavovat faktury. Pokud uvažujete o zprovoznění vašeho prvního internetového obchodu, tak možná ani nemáte představu jaké funkce budete při provozování vašeho obchodu v budoucnu potřebovat.

Modulový systém

Pokud plánujete pořízení prvního vašeho eshopu, tak nejlepším řešením je pořízení obchodu, ke kterému si postupně můžete pořídit další funkce a moduly. Například při rozjezdu nebudete požadovat možnost platby kartou, ale za čas se může stát, že vám tato možnost bude chybět. Není nic lehčího, než si ke stávajícímu obchodu přikoupit modul platby kartou. To je výhoda modulového shopu od Atomer cz s.r.o.

Systém Atomer

Výhodou systému Atomer je, že platíte jen za ty moduly, které potřebujete a využíváte. Pokud v budoucnu budete chtít rozšířit shop, tak si jen dokoupíte potřebné moduly a opět platíte jen za to, co používáte. Jak si založit shop na systému Atomer? Velice snadno, stačí se jen registrovat na stránkách atomer.cz a za pár minut máte již svůj shop. Založení obchodu je velice jednoduché a zdarma. Celý modulový systém Atomer si také můžete zdarma po dobu 30 dnů vyzkoušet.

O autorovi

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*