Zlato jako originální dárek? Správná volba!

Zlato jako originální dárek? Správná volba!

Přemýšlíte o vhodném dárku? Neotřelém a s přidanou hodnotou? Jeden bychom pro vás měli. Je jím zlato. Nejenom ve formě šperku! V kurzu jsou také medaile, zlaté mince či sběratelské dukáty. Nebo můžete rovnout darovat zlatý slitek!
Zlato se krásně třpytí. Na planetě ho není zas tolik, proto je tak vzácné. Zdobí naše dekolty, prsty i zápěstí. A to investiční dokáže ochránit naše úspory před inflací. Zlato je ovšem také vhodný dárek. Dokonce vhodný pro každou příležitost. Rozhodně jím neurazíte, naopak opravdu potěšíte.

Dejte blízkým najevo svou náklonnost

Hledáte vhodnou formu, jak blízkému člověku dát najevo svou náklonost? Že si ho vážíte? Drahé kovy, tedy zlato a stříbro, jsou v tomto ohledu přímo ideální. Dárky obecně utužují mezilidské vztahy. Dárky si dobří přátelé zkrátka dávají. Pomáhají jim stmelovat jejich přátelství, dávat si vzájemně najevo, že jednomu na druhému záleží.

Dárek pro každou příležitost

Nemáme přitom na mysli jen vaše nejbližší, tedy manžele a manželky, rodiče, děti a vnoučata. Vděk si někdy zaslouží i ti vzdálenější příbuzní, tedy tetičky a strýčkové, stejně jako obchodní partneři, nepostradatelní prodejci, klíčoví zaměstnanci ve firmě či zahraniční návštěvy.

Co pro vás blízcí znamenají?

Vhodným dárkem je oceníte, dáte jim najevo, že si jich vážíte. Jejich práce nebo toho, že tu jsou. I pro vás. Proto nepodceňujte typ daru, jímž je obdarujete. Ten je totiž jakýmsi znamením, jak si vztahu ceníte a co pro vás znamená.

Jak si vztahu ceníte?

Zapomeňte na firemní tužky, diáře a těžítka, které pomalu končí v propadlišti dějin. Ti, na nichž vám skutečně záleží, si zaslouží mnohem víc. Zlato nebo stříbro je v tomto případě přímo ideální. Vzácné. Stejně jako vaši nejbližší. A vznešené. K tomu originální, jedinečné a se skutečnou hodnotou.

Darujte zlaté slitky

Nemusí se přitom jednat o nijak závratnou investici. Ceny zlatých slitků začínají na ceně 1500 Kč. Můžete za něj ale dát i 1 300 000 Kč. Záleží jen na vás, jakou částku jste ochotni do svých nejbližších investovat. A věřte, že obdarovaný takovýto dárek náležitě ocení.

Opravdu hodnotný dar

Zlatý slitek kdykoliv prodá a ještě na něm vydělá. Zlato si totiž udržuje svou stálou hodnotu, která v dlouhodobém horizont neklesá ani nestoupá. Proto je vhodným investičním nástrojem v době inflace a ekonomické krize. Dárek ze zlata zkrátka určitě nikdo nevyhodí a nezaloží.

Už žádné reklamní předměty

Samozřejmě se nemusíte omezovat jen na zlaté slitky či business orientované reklamní předměty. Mnoho pozoruhodných realizací najdete například v portfoliu pražské mincovny. Zaměřené jsou především na rodinné události. Unikátní zlaté a stříbrné medaile tak můžete darovat k různým příležitostem.

Medaile k různým příležitostem

V nabídce najdete medaile k narození dítěte, životní jubileu, výročí svatby, promoci (na medaile je dokonce možné nechat vyrazit i titul) i dalším významným životním mezníkům. Velké oblibě mezi kupujícími se však těší i jména. V seznamu totiž naleznete 500 vydaných jmen českého i slovenského kalendáře. Pokud se tedy blíží svátek vašeho blízkého či blízké, medaile se jménem určitě udělá radost.

Potěšte svého kolegu i nastávající

Tímto způsobem potěší rodiče děti, senioři vnuky, manželky manžele, bratři sestry i obce občanům. Vzájemně si však tak mohou udělat radost i kolegové a spolupracovníci. Na minci je ale možné mít vyraženo i znamení zvěrokruhu. Nebo třeba větu Miluji tě. Věřte, že takovou medailí svou nastávající přímo odzbrojíte. Zlatá medaile či mince ovšem může být i originálním svatebním darem nebo dárkem k Vánocům.

Malé dárky velké hodnoty

Velký výběr malých dárků velké hodnoty, tedy zlatých mincí, medailí a slitků najdete například na stránkách zlate-mince.cz. Najděte si chvilku a projděte si nabídku. Ať již sháníte dárek pro muže, či pro ženy, rozhodně jste na správné adrese.O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*