SEO analýza webu

Máte pocit, že vaše webové stránky  nedosahují ve vyhledávačích dostatečných pozic, nebo že na vaše stránky chodí málo návštěvníků z vyhledávačů? Změňte to!

Nabízíme Vám detailní rozbor a analýzu optimalizace webových stránek pro vyhledávače. 

Zajímá Vás, proč mají Vaše stránky menší návštěvnost než konkurence? Chcete vědět jak dosáhnout toho, aby zrovna Vaše stránky byly na prvních místech výsledků vyhledávačů? Samotná registrace v našem katalogu je velmi dobrý krok pro zlepšení pozice a s tím souvisejícím zvýšením návštěvnosti. Pokud ale chcete mít jistotu prvních míst ve všech vyhledávačích, je nezbytné mít i celé své stránky dobře a bezchybně provedené.

Máme pro Vás řešení!

Nabízíme Vám zpracování detailí analýzy Vašich stránek, která bude obsahovat upozornění na jednotlivá problematická místa s přesným návodem na opravu. Vše bude psáno jasně a srozumitelně spolu s vysvětlením konkrétních chyb. Po prostudování naší analýzy budete mít Vy nebo Váš webmaster dostatek informací k opravě současného stavu. Což je pro Vás levnější, rychlejší i bezpečnější, než pokud by Vaše stránky optimalizovala specializovaná firma! Zároveň ale budete už do budoucna vědět, jakých chyb se vyvarovat a sami se naučíte provádět základní optimalizaci svých stránek!

A kolik to celé stojí?

Cena za zpracování kompletní a detailní SEO analýzy stránek běžně stojí: 5 999,- Kč, ovšem nyní máme speciální akci! Nabízíme Vám slevu 66% a SEO analýzu Vašich stránek pro Vás zpracujeme za pouhých 1 999 Kč! A to už se vypatí!!!

Jaké jsou naše záruky?

V případě, že již budete mít své stránky sami dostatečně optimalizované a z naší strany nebudeme moci nabídnout žádný konstruktivní námět na zlepšení, budete mít tuto analýzu ZCELA ZDARMA! Nemáte tak žádné riziko, které byste podstupovali. Buďto Vám pomůžeme, nebo nic neplatíte.

Jak SEO analýzu objednat?

Pokud Vás naše nabídka rozboru stránek zaujala, kontaktujte nás prosím na emailu info@pagerank.cz.