Konečně poctivý obchodní portál.

Vážení obchodní přátelé,

před nedávnem jsem při brouzdání obchodním portálem narazil na internetový portal ,,www. duveryhodnafirma.cz,, a byl jsem mile překvapen. Portály které dokáží spojovat firmy jsou normální záležitost,ale ty které spojí jenom ty dobré a poctiv,é ty téměř neexistovaly. Až snad teď!!! Překvapilo mě to natolik, že jsem zvedl telefon a společnost kontaktoval.
A již od samého počátku jsem byl příjemně překvapen. Milý a příjemný hlas asistentky mi po přivítání přepojil na obchodní oddělení. Ujal se mě pan ředitel,který mi vysvětlil celý systém fungování společnosti a nabídnul mi spolupráci na tomto portálu ,,www.duveryhodnafirma.cz. Po krátké prezentaci jsem vše pochopil a neodolal.
Tak jak mi bylo vysvětleno, že naše společnost obdrží certifikát ,,Důvěryhodnosti,, od svých klientů a zákazníkú – tak se taky stalo.
Do tří pracovních dnů mě oslovil poštovní kurýr, který se se mnou domluvil na setkání. Jak slíbil taky přijel.
Po jeho odjezdu jsem byl opět mile překvapen. To, co společnost slibovala, to taky dodržela.
Certifikát Důvěryhodná Firma na krásném a kvalitním papíře s textem jak jsme se domluvili, super samolepky a po přihlášení na portál ,,www.duveryhodnafirma.cz,, spousta top společností všech odvětví, které na svém portálu nabízí své produkty. Postě kam se hrabe ,,Gugl,,
Prostě a jasně český podnikající národ – pokud chcete fungovat a vydělávat – není nic lepšího než ,,www. duveryhodnfirma.cz,,.
Při dnešním přesyceném internetovém trhu, na kterém každý slibuje hory doly a potom skutek utek, je tato společnost opravdu top.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*