Na nic nečekejte, začněte podnikat ihned s ready made sro

Česko patří k zemím, kde je založení společnosti docela problematické. Potěšující je, že už nepotřebujete skládat žádný vysoký počáteční kapitál, nicméně dlouhá vyřizovací doba stále zůstává. A ta dokáže nejednoho nadšence pořádně otrávit.

V začátcích podnikání má člověk spoustu elánu, nejraději by hned lákal zákazníky a ukazoval světu, jak dobrý podnikatelský nápad se mu zrodil v hlavě. Proces založení firmy ho ovšem zbrzdí.

Nečekejte, kupte si ready made sro

Jestliže se vám vám nechce čekat týden či dva a rádi byste začali podnikat ihned, případně prostě potřebujete mít založenou firmu co nejrychleji, řešením jsou firmy na prodej. Bývají nazývány ready made společnosti a v podstatě jde o to, že je někdo založí a nepoužívá, nechává je čekat. Až se najde někdo, kdo má o ready made sro zájem, firma se na něj přepíše, což trvá mnohem kratší dobu než zakládání nové společnosti.

Dejte si pozor na to, od koho nakupujete

Jako ready made se dají pořídit nejrůznější společnosti. Máte zájem o prodej sro plátce dph? Nebo byste raději koupili nějakou anglickou či maďarskou společnost? Pořídit se dá všechno, jen si dejte pozor na to, od koho nakupujete. Ready made firmy by měly být „nové“, nicméně některé nepoctivé společnosti prodávají také takové firmy, které už byly využívány. Pod jejich jménem někdo podnikal. Někdy to pro vás nemusí nic znamenat, ale jsou i případy, kdy byste si mohli spolu s firmou koupit i její špatnou pověst, či dokonce dluhy! Proto se spolehněte raději na ověřené odborníky na prodej sro.

Vyřiďte firmu, účetnictví i sídlo na jednom místě

Jedním z ověřených odborníků na prodej sro je společnost Incorporated. Ta kromě prodeje ready made firem nabízí i služby virtuálního sídla a účetnictví, takže u ní zařídíte všechno hezky najednou. Není snad nutné dodávat, že tím uspoříte další spoustu času. Firma se dá založit i rychle, pokud víte jak na to.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*