Nejrychleji stojí plechová garáž – a stavět ji ani nemusíte
dav

Nejrychleji stojí plechová garáž – a stavět ji ani nemusíte

Potřebujete dostat svoje osobní auto pod střechu a nemáte klasickou garáž? Kupte si plechovou. V jednoduchém designu se hodí pro nenáročné z nás, ale plechové garáže mohou vypadat i velice exkluzivně.

Plechové garáže z trvanlivých materiálů

Firma StalConcept se specializuje na výrobu plechových garáží a vyrábí rovněž plechové kotce pro psy. Své výrobky dodává komplet, stačí je umístit na pozemek. Plechová garáž je dodávaná s bočním i zadním spádem. Případně se sedlovou střechou. Šikmé střechy snižují zatížení střechy sněhem a současně dobře odvádějí dešťovou vodu. Vrata garáže mohou být dvoukřídlá či výklopná. Hodila by se vám garáž, avšak toužíte přece jen po něčem designovějším? Objednejte si plechovou garáž z řady Exclusive. Tyto garáže mají luxusní obložení, které věrně napodobuje dřevo.

Žádná drobná plechová stavba není problém

Společnost StalConcept je schopna dodat rovněž garáže netradičních rozměrů, s okny, s přístřešky, nebo přístavbami. Umí na klíč zhotovit různé skladovací plochy, dřevníky a jiné plechové stavby. Jde o užitné prostory vhodné pro soukromé osoby, ale i pro podnikatele. Lze je využívat k uskladnění techniky i materiálu.

Kvalitní plechové kotce

Dalším poptávaným sortimentem firmy jsou plechové kotce pro psy. Pro žádného pejska není vhodné být trvale vypuštěn na zahradě. Bezpečí psovi i vašim návštěvám poskytuje kotec pro psa. StalConcept jej nabízí standardně v rozměru 3×2 m, s přední výškou 1,6 a zadní 1,4 m. Kotce mají bytelnou a pevnou konstrukci s přední mříží.

Plechové kotce se hodí do rodinných domů, ale též pro profesionální chovatelské stanice, hotely pro psy, pro útulky, i jako kotce pro služební účely.

Výrobky StalConcept lze objednat přes internetové stránky firmy. Ta je dodává kamkoliv po České republice. Plechové garáže a kotce koupí i slovenští zákazníci přímo přes slovenský e-shop.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*