Přehledný, atraktivní a srozumitelný web by chtěl každý

Přehledný, atraktivní a srozumitelný web by chtěl každý

Kdo dnes není na internetu, jako by ani nebyl. Nicméně prezentovat se na webu nepřehlednými, dlouho se načítajícími či neresponzivními stránkami také není zrovna to pravé ořechové. Když už web, tak ať je pořádný.

Tvorba webových stránek je na první pohled jednoduchou záležitostí. Vždyť základy HTML a CSS dnes ovládá kdekdo. Jenže tohle vám ke stvoření dobrého webu rozhodně nestačí. Za prvé je potřeba vytvořit dynamické stránky, k čemuž potřebujete ještě minimálně JavaScript, ideálně PHP a MySQL. A za druhé musíte dodržovat patřičné zásady.

Ne každý programátor si poradí se zbytkem práce

Člověk může být sebelepší programátor, ale pokud nemá grafické cítění a nedodržuje při tvorbě UI základní pravidla, jen těžko bude výsledkem dobře použitelný web. A to ještě ani nemluvíme o SEO a marketingových aktivitách. Chcete-li totiž, aby byl web úspěšný, musíte o něm dát světu vědět.

Zamotali jsme vám všemi těmi zkratkami a cizími výrazy hlavu? Pak je na čase svěřit váš web odborníkovi, který se v nich vyzná.

Pohled laika někdy také není vůbec špatný

Snažit se o redesign webu vlastními silami nebo stavět web samostatně na různých online službách, kde vám slibují, že si všechno jen jednoduše naklikáte, je dost nerozumné. Nikdy nedosáhnete profesionálního výsledku a návštěvníci stránek si toho určitě všimnou.

Pohled laika samozřejmě není vůbec špatný, mnohdy dokáže odhalit to, čeho si profesionál pod vlivem profesní deformace nevšimne. Stejně tak je ale důležitý názor odborníka, takže bez něj se o tvorbu webu opravdu nepokoušejte.

Chcete-li na webu trochu ušetřit, vyberte si místo celé agentury raději jednotlivce pracujícího na vlastní pěst. Své služby vám na webu www.jaroslavvoldrich.cz nabídne třeba pan Jaroslav Voldřich. Ten už dlouhé roky pracuje jako konzultant digitální agentury Antee. Za ta léta se setkal se spoustou osobních i firemních webů, stránkami pro obce, města, organizace, instituce apod. Určitě si poradí i s vaším webem!

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*