Světelný panel má v reklamním mixu význam i dnes

Nezakrňte v online světě! Přestože se stále více nakupuje online a my tak podléháme představě, že je naše viditelnost mimo internet nepodstatnou, rozhodně tomu tak není. Světelná reklama má pořád význam v prezentaci firmy a v kompletním marketingovém mixu.

Vidět musí být naše provozovna, oplatí se však zviditelňovat i brand mimo provozovnu. Pro oba tyto účely se skvěle hodí světelný panel. Světelné nápisy velkých značek září do dálky. Náklady mnoha menších prodejců, poskytovatelů služeb a firem, které dávají do reklamy, bývají výrazně nižší. Avšak být vidět je vždy to nejdůležitější. Naše velikost roste nejen s obratem a ziskem, ale též s naší schopností se vizuálně prezentovat.

Jestli nějaká reklama umí skutečně upoutat, je to ta světelná

Estetické panely prezentují především logo firmy či značky, ale podle typu zvoleného panelu umí komunikovat i více informací. Hodí se například pro přehledný orientační systém. Pokud si nemusíme plochu pro umístění světelného panelu pronajímat, nejde ani o příliš nákladnou prezentaci. Říkáte si, že je nutné brát v potaz i spotřebovanou energii? Moderní světelné panely pracují výhradně s LED technologií, náklady na jejich provoz se proto proti minulosti extrémně snížily. Kvalitní zářivky s LED moduly mají vysokou svítivost, charakterizuje je dlouhá životnost i snížení spotřeby elektrické energie.

TIP: Na výrobu světelné reklamy, včetně světelných panelů, se specializuje firma PROST – orientační systémy s.r.o. Společnost nabízí světelné nápisy, panely a loga, to vše i v nesvětelné variantě, reklamní věže, totemy a pylony, vyrábí orientační systémy, vitríny a městský mobiliář. Součástí služeb je též gravírování a digitální tisk.

Kam se světelnou reklamou?

Světelná reklama patří rozhodně na každou provozovnu, kde podporuje brand firmy. Hodí se na reklamní věže a pylony. Dále ji lze umísťovat na různé pronajaté plochy. Některé firmy využívají světelnou reklamu i jako součást designu interiéru.

Aby světelná reklama upoutala

Důležitou vlastností světelné reklamy není jenom jasné sdělení a správně zvolená velikost. Musí být dobře viditelnou za nepříznivého počasí i v noci. S tím si poradí odborníci, kteří mají zkušenosti s výběrem vhodných materiálů i technologií osvětlení pro venkovní reklamu. Neviditelná a špatně viditelná reklama – to jsou nesprávně vynaložené prostředky na reklamu.

Materiály, které vydrží

Dalším předpokladem spokojenosti zákazníka se světelnou reklamou jsou materiály s dlouhou životností. Ve venkovním prostředí je světelný panel vystaven povětrnostním vlivům i UV záření. Kvalitní materiál musí vydržeti v tomto prostředí. Ve firmě PROST – orientační systémy dbají o výběr materiálů s dlouhou životností. Používají se korozivzdorné hliníkové a plastové komponenty. Čelní strany světelných panelů jsou z extrudovaného/litého Plexiglas. Druhou využívanou možností je vysokogramážní vinylová plachta.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*