Tvorba webu zahrnuje SEO analýzu a následné uzpůsobení webu

Tvorba webu rychle, bez zbytečných průtahů a zapojování agentů navíc, jen s využitím vlastních kapacit sloučených do sehraného týmu – to je práce neagentury JakoViking. Dva freelanceři zaměřeni na tvorbu www stránek a online marketing pracují efektivně a bez nákladů na pronájem kanceláře, výplaty zaměstnanců i bez externích výdajů. Díky tomu je jejich práce blesková a cílená vždy na požadavky konkrétních zákazníků z řad velkých subjektů i jednotlivců.

Online marketing přivede každý web blíže k uživatelům

Desetileté zkušenosti neagentury JakoViking úspěšně kopírují trendy programování webových stránek. Šest let zkušeností s projekt managementem a pětiletá práce na online marketingu přispěly k vytvoření unikátního know how, jež má šťávu a spolehlivě funguje. Nezapomíná se ani rostoucí vývoj mobilních aplikací a telefonů, pro které jsou webové stránky pochopitelně také upravovány díky responsivnímu designu. Výsledky JakoViking hovoří za vše: stovky vytvořených webů a SEO analýz.

SEO analýza pomáhá zvýšit návštěvnost webu

SEO analýza je potřeba u každého webu, stávajícího i nově tvořeného. Tvorba www stránek v sobě pochopitelně tuto analýzu zahrnuje. Aby se webové stránky zobrazovaly ve vyhledávačích na předních pozicích, musí být uživatelsky přívětivé, technicky vyladěné a obsahově vyvážené. SEO analýza a následná optimalizace odhalí, kde se nacházejí trhliny, proč nejsou tak navštěvovány, zda web neobsahuje duplicitní texty, nefunkční stránky, špatně popsané obrázky a videa. Po odstranění chyb a nastolení strategie získávání nových zákazníků bude váš web více navštěvován a vy snáze získáte nové objednávky.

Linkbuilding se řídí nepsanými, zato užitečnými pravidly

Mezi marketingové strategie, jak dát o svých webových stránkách vědět co nejvíce uživatelům, patří mnoho účinných způsobů popsaných v kapitole 7 tipů na linkbuilding. Ve stručném shrnutí platí využívání sociálních sítí, spolupráce s tvůrci katalogů, využívání diskuzí pod články, oslovování spřízněných blogerů, používání dostupných analytických nástrojů, získávání odkazů a inspirace u konkurence.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*