Ušetřete desítky tisíc ročně za běžné odívání zaměstnanců. Jak na to?

Trápí vás příliš vysoké výdaje za neustálé odívání zaměstnanců? Potřebujete opravdu kvalitní oděvy a řadu doplňkových služeb? V takovém případě rovnou zapomeňte na klasické maloobchody. Máme pro vás mnohem lepší řešení. Jaké?

Ověřený velkoobchod

Provozujete vlastní výrobní firmu, hotel, lázně nebo třeba restauraci? V takových případech je naprosto nesmyslné spoléhat se pouze na klasické maloobchody. Jako podnikatelé máte nárok na mnohem výhodnější velkoobchodní podmínky.

Poctivý velkoobchod textil vám umožní nakupovat oblečení o desítky procent levněji. Navíc poskytuje řadu dodatkových služeb, které jako podnikatelé zaručeně oceníte.

Dobrým příkladem je třeba oblíbený obchod Xfer s webovými stránkami https://www.xfer.cz. V jeho nabídce najdete trička, polokošile, mikiny, vesty, bundy, tašky, čepice, pracovní oděvy, sportovní oblečení, fleece a další kategorie.

Nemusíte přitom nakupovat kdovíjak velké množství. Klidně si můžete objednat pouze jednu položku. Navíc není nutné plnit žádné minimální roční odběry, jako tomu bývá u jiných velkoobchodů.

Stačí se jen zaregistrovat na stránkách pod výše vloženými odkazy (potřebujete IČO). V mžiku obdržíte potvrzovací zprávu s přihlašovacími údaji. Poté začnete nakupovat mnohem výhodněji.

Oblečení na míru

Velkoobchod Xfer umožňuje šití oblečení přesně na míru. Chcete, aby vaši zaměstnanci vypadali reprezentativně a cítili se skvěle? Pak jste na správné adrese.

Samozřejmě si budete moci zvolit z celé řady látek i střihů. Nechybí ani možnost sítotisku, digitálního potisku, případně nažehlování. Bez jmenovek a loga firmy by to zkrátka nebylo ono.

Ze všeho nejdříve obdržíte zkušební vzorek. Poté buď navrhnete úpravy, nebo vše odsouhlasíte a brzy získáte požadovaný počet kusů.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*