Zahrajte si sportovní hry na PS4

Fotbal a hokej. Podobně jako v realitě, i ve světě konzolí patří mezi nejoblíbenější sportovní hry na PS4 FIFA a NHL Tituly FIFA a NHL jsou matadory všech sportovních her. Jejich nejnovější verze vychází každoročně už od roku 1991 (NHL), respektive 1993 (FIFA). Patří mezi nejoblíbenější hry na PS4 vůbec. Co za jejich popularitou stojí?

Dříve děti sbíraly kartičky hokejistů a po pokoji si vylepovaly plakáty svých oblíbených fotbalových hvězd. Dnes už existují modernější a interaktivnější cesty, jak se se svými oblíbenými sportovci ztotožnit. Třeba je trénovat ve svém vlastním týmu. Vyhrát s Barcelonou Ligu mistrů nebo dotáhnout Davida Pastrňáka ke Stanley Cupu, to se vám poštěstí asi jen ve virtuálním světě. A právě to je na hrách FIFA a NHL tak lákavé. Postavte si tým ze svých oblíbených hráčů FIFA i NHL jsou založené na módu Ultimate team. Prakticky si v něm stavíte své oblíbené mužstvo. Tím, že v průběhu sezóny hrajete zápasy a plníte různé úkoly, získáváte prostředky k tomu, abyste dosáhli na ty největší hvězdy současného fotbalu a hokeje a zapracovali je do své sestavy. Hráči ve hře postupem času získávají lepší a lepší vlastnosti, částečně i na základě výkonů v reálném světě.

Staňte se nejlepším trenérem na světě

Nelíbí se vám, jak je v realitě váš oblíbený tým řízený? Sami si můžete vyzkoušet, že postarat se o tréninky, zápasy, rozpočet, nové posily, novináře a přízeň fanoušků není tak snadné, jak se může zdát. Vyberte si své oblíbené mužstvo, staňte se jeho manažerem a sami zjistíte, kterak se vám v jeho čele povede. FIFA 21 a NHL 21 nabízí velké množství herních módů.

Jak už bylo zmíněno výše, můžete si skládat tým z různých hráčů a procházet s ním celou sezónou, vyzkoušet si, jaké je to být trenérem některého z velkoklubů, pokusit se vytáhnout menší klub na úplný vrchol, nebo se jako hráč přidat do některého z mužstev a zkusit se prosadit jako hráč. Nebo si jen online zahrát pár přáteláků se svými kamarády.

Novinky v aktuálních titulech

FIFA 21 i NHL 21 přinesly, jako každý rok, množství novinek, kterými ještě zpříjemní váš zážitek z hraní. Kromě nové sezóny a aktualizovaných soupisek se u FIFY výrazně změnil roky stagnující mód kariéra. Zlepšilo se ovládání tréninkového režimu týmu, vyjednávání o přestupech, a především byla představena interaktivní simulace zápasu. Uvidíte, jak se týmu pod vaším vedením v daném konkrétním zápase daří, a když je potřeba, vezmete ovládání do vlastních rukou.

V posledních ročníkách je zvykem, že do hry přibydou nové ikony fotbalové historie. Letos si tak do svého týmu můžete poprvé přivést legendy, jakými byli Petr Čech, Xavi nebo Eric Cantona. NHL 21 opět posunulo umělou inteligenci hry. Zlepšil se pohyb a myšlení vašich spoluhráčů při hře. Vylepšení se dočkal i mód Be a Pro. Úplnou novinkou je mód HUT Rush, zaměřený na efekty, triky a krásu hokeje jako takového.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*