Byznys s bizarními live webkameramy je na vzestupu: O co je největší zájem?

Byznys s bizarními live webkameramy je na vzestupu: O co je největší zájem?

Webkamera je naprosto nudný doplněk většiny notebooků, tabletů, telefonů i stolních počítačů. Nudná přestane být v momentě, když s ní začnete natáčet něco naprosto bizarního a neopakovatelného. Právě na tomto záměru vyrostlo už mnoho byznysů, které dokázaly vydělat celé jmění pouze tím, že mají nonstop namířenou webkameru na něco, co dokáže strhnout zájem tisíců uživatelů najednou.

Když začnete obraz streamovat na webovém portálu, zjistéte, že z těch největších nesmyslů může vzejít zajímavý způsob, jak vydělávat peníze bez námahy. Nebude řeč o erotických live webkmerách, ale představíme si zcela jiné bizarní show, které vám ukážou, že si takto může vydělávat kde kdo, stačí být jen originální a nevšední.

Živé sledování Loch Ness

Pokud jste chtěli někdy v životě spatřit Nessie, neboli také příšeru z Loch Ness, máte možnost. Jistého podnikavce napadlo, že namíří na jezero Loch Ness webkameru a nechá zvědavce, aby sledovali jeho hladinu. Ačkoliv tam zatím nikdo příšeru neviděl, provozovatel se těší velkého zájmu a na portál Lochness.co.uk má pravidelné příznivce.

01

Svatební kaplička v Las Vegas

Viva Las Vegas Wedding Chapel je živá kamera, se kterou můžete sledovat neustále probíhající svatby v kapličce v Las Vegas a jelikož se tam lidé oddávají jako na běžícím pásu, je pořád na co koukat.

Veřejné akvárium

Akvárium ve Vencouveru (Vencouver Aquarium) se rozhodlo, že umožní sledovat svá akvária i online. Pro mnoho lidí je to uklidňující pozorování vodní hladiny, jiní si udělali z místních vodních zvířat své oblíbence a rádi je pravidelně sledují.

Sledujte, jak tráva roste

Je to neuvěřitelné, ale dokonce i takovýto nesmysl si získal velkou popularitu, jistý nadšenec z Colorada namířil webcameru na trávník a nechá lidi sledovat, jak roste tráva. Vše lze sledovat na portálu Watching-grass-grow.com. Záznam se aktualizuje každé 2 sekundy, takže vám opravdu nic neunikne.

Pochodeň Sochy Svobody

Pokud nemáte čas navštívit Manhattan, můžete se podívat na 360° živou kameru z pochodně Sochy Svobody online na tomto portálu.

Srnka Dillie

Důkazem, že s webkamerou může vydělávat každý, je veterinář, který umožňuje online sledovat zachráněnou srnku Dillie, kterou její matka opustila, když jí byly 3 měsíce. Zní to jako nesmysl, ale DillieCam už má téměř milion shlédnutí.

04

O autorovi Makawiel

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*