Co je to Prestashop a jak ho u svého podnikání využít?

Co je to Prestashop a jak ho u svého podnikání využít?

Potřebujete své podnikání pozvednout na novou úroveň? Rozjíždíte nové možnosti a jednou z nich je například e-shop? S ním je přirozeně spojená spousta věcí, keré musíte zařídit. Ať už je to platforma, kde bude e-shop fungovat, přes textace webu, grafiku, až třeba po takové věci jako naskladnit zboží v dostatečném množství nebo třeba platformu, která pomůže s propojením plateb. Jedno takové řešení pro vás nyní máme. Už jste slyšeli o open sourcovém řešení, které uvítá každý internetový obchod? Jak vůbec funguje? A co vám to přinese?

Co je to Prestashop

Jde o open sourcové řešení, které může využít každý internetový obchod. Jde o řešení, které je zdarma a také podporuje různé možnosti plateb. Mezi nimi najdete například platební karty, šeky, možnost dobírky, GoPay, PayPal a mnohé a mnohé další. Díky tomu si zákazník může při objednávce vybrat, jak chce zaplatit. Prestashop je pod otevřenou licencí a nevíte-li, jak na něj a tápete, určitě se obraťte na odborníky. Například taková společnost 1Presta vám může usnadnit celkové nastavení a posléze správu Presty. Starosti o váš e-shop přenechejte odborníkům, kteří s vámi vše projdou, nastaví tak, jak budete potřebovat a případně pomohou v dalších krocích a a fungování celého e-shopu.

Péče o e-shop s tradicí

Co vám a vašemu podnikání přinese spolupráce s 1Presta? Především vám odpadne spousta starostí, které se mohou objevit při tvorbě, ale také při běžném využívání internetového rozhraní. Prestashop instalují, nastaví, programují a ladí vše, co potřebujete. Získáte neocenitelné zkušenosti, které ve svém oboru firma a její pracovníci mají. Odpadne vám tak řada starostí a vy se můžete plně věnovat tomu, co je po váš e-shop důležité a tomu, v čem vynikáte. Programování a správu e-shopu a všeho, co nabízí nechejte na bedrech druhých.

Knihy a další věci za příznivější ceny

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*