Digitální doba si žádá schopnost udržet krok

Digitální doba si žádá schopnost udržet krok

„Digitální doba si žádá schopnost udržet krok.“ Své o tom ví zakladatel investiční skupiny David Rusňák i generální ředitel společnosti Suntel a partner DRFG TELCO. Podle všeho jsme součástí významné digitální revoluce. Dnešní vzdělávání, práce i trávení volného času se již brzy změní. A telekomunikace v tom bude hrát velkou roli. Je tomu tak?

Rychlý vývoj – o něco blíže mobilním sítím 5G

Nejen firma Suntel se těší z pokroků digitální doby. Ale teď zpátky k ní, co všechno víme o společnosti Suntel? V první řadě sídlí v novém administrativním a logistickém centru ve Zlíně. Celé centrum usnadnilo poskytování nabízených služeb, a to především díky lepší a efektivnější organizaci zaměstnanců. Rychlá komunikace a příjemné prostředí na pracovišti je základem úspěchu.

Kde pocítíte práci a služby společnosti Suntel vy? U operátora Vodafone, pro kterého v České republice Suntel zůstává největším dodavatelem služeb v oblasti výstavby sítě. V Německu pro Vodafone provádí preventivní údržbu základových stanic. Tato společnost se již spojila i s O2 nebo operátorem 4ka na Slovensku. Spolupráce však byla zahájena i s firmami jako je Swisscom, Towercom nebo CETIN.

Co se týče společnosti CETIN, tak zakladatel investiční skupiny DRFG, David Rusňák – pro kterého jsou fondy, akcie a dluhopisy na denním pořádku, spolupracuje na propojení infrastruktury CETIN se sítí Suntel Net. Posílení spolupráce s tak významným partnerem je přínosné nejen pro celou společnost Suntel, ale také pro skupinu DRFG. Na toto téma není potřeba žádné diskuze.

Investiční skupina DRFG

Investiční skupina DRFG v čele s Davidem Rusňákem podporuje telekomunikační firmu Suntel. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá. Kvůli společnému cíli, který má smysl. Budování jednotné sítě. V projektu konsolidace lokálních poskytovatelů internetu se firmě Suntel podařilo stát třetím největším poskytovatelem na Moravě. A to je dobrý začátek!

A co budoucnost? Do budoucna se plánuje širší nabídka služeb, která zjednoduší život mnohým lidem. Recenze zákazníků na péči, servis a kvalitu dosavadních služeb jsou nyní skvělé. A co teprve s novou digitální revolucí! Již teď se můžete těšit na nové služby a další evoluci v telekomunikacích. Hovoří se i o mobilních sítích 5G. Rychlý vývoj si žádá schopnost udržet krok. A ta závisí na velikosti, ve které je stěžejní síla!

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*