Dva tipy na výhodné nebankovní půjčky

Hledáte výhodnou a spolehlivou nebankovní půjčku, ale zatím nejste rozhodnutí, u které společnosti si podáte žádost? Máme pro vás dva tipy na výhodné nebankovní úvěry, které jsou 100% prověřené a nemusíte u nich mít žádné obavy, že by se jednalo o podvod, nebo že by byla půjčka extrémně předražená. První tip je z kategorie P2P půjček, druhým je rychlá SMS půjčka. 

Pokud tolik nespěcháte, zkuste P2P půjčky

Ne každý na výplatu úvěru spěchá a zvláště jedná-li se o vyšší částky, mnoha lidem nevadí počkat si na kompletní vyřízení jejich žádosti. Pokud nepotřebujete peníze nutně hned, určitě stojí za to podívat se na P2P půjčky, které se i u nás stávají čím dál populárnější. Fungují na trochu jiném principu – peníze nepůjčuje samotná úvěrová společnost, ale půjčují si je lidé vzájemně mezi sebou. Společnost, která tyto půjčky spravuje, pak slouží jako prostředník, jenž zároveň garantuje kvalitu této služby. Lídrem na českém trhu jsou v současné době Zonky.

Zonky se vyplatí a jsou ve své kategorii nejoblíbenější

Zonky jsou P2P portálem, který lidem umožňuje požádat si o úvěr od 20 000 Kč až do 500 000 Kč. Velkou výhodou této půjčky jsou nízké úrokové sazby, které začínají už na pouhých 3,99 % ročně. Zájemci si mohou vybrat mezi klasickou neúvěrovou půjčkou a refinancováním stávajících úvěrů, půjčka se vždy vyřizuje online na webových stránkách – není to nic složitého, potřebovat budete dva osobní doklady a výpisy z bankovního účtu (v některých případech i některé další dokumenty). Zonky v současné době nabízejí garanci výhodnější půjčky než je v bance a splácení úvěru si klient může rozložit až na dobu sedmi let. Co se týká vyřízení půjčky a její výplaty, není to sice hned, na druhou stranu rozhodně na peníze nečekáte týdny – maximum je 5 dní od okamžiku podání žádosti.

Chcete jen malou půjčku do výplaty? Můžete si půjčit i zdarma

Pokud jste se dostali do situace, v níž nutně potřebujete rychlou půjčku, stačí vám pouze několik tisíc a víte, že ji dokážete nejpozději do měsíce uhradit, pak je pro vás nejlepším řešením rychlá SMS půjčka do výplaty. Těch je dnes na trhu celá řada, jsou ale mezi nimi dost velké rozdíly. Ideální je vybrat si některou z těch, jež poskytují první půjčku úplně zdarma – jednou z nich je půjčka Crediton od společnosti Creamfinance Czech.

Až 8 000 Kč bez úroků a poplatků nabízí Crediton

Nebankovní půjčka Crediton je přímo ideální pro každého, kdo potřebuje jen menší částku na kratší dobu. První půjčka je totiž zcela bez jakýchkoli poplatků a úroků, navíc je poskytována až do výše 8 000 Kč. Pro ty, kteří by si chtěli půjčit opakovaně, už pak samozřejmě jsou k půjčce počítány i příslušné úroky, ale napoprvé je tato půjčka jednoznačně výhodná. Pochopitelně nemusíte dokládat účel úvěru, stejně tak k jeho vyřízení není třeba mít žádné ručení ani zástavu – vše se sjednává přes internet, takže si půjčku vyřídíte z pohodlí domova. Za zmínku stojí i možnost prodloužení půjčky v situaci, kdy klient nemá dost peněz na její splacení – splatnost půjčky Crediton se dá posunout až o dalších 30 dní.

Vedle dvou výše uvedených nebankovních půjček se dá najít i celá řada dalších, které se vyplatí a patří k těm spolehlivým. Při jejich výběru ale vždy raději použijte některý z webových srovnávačů nebo si projděte recenze a zkušenosti bývalých klientů. Vedle poctivých úvěrových společností je bohužel i řada podvodníků, kteří pouze inkasují tučné poplatky a využívají důvěřivosti lidí. Nezávislé internetové srovnávače vám ale usnadní práci, protože zahrnují pouze pečlivě prověřené firmy.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*