5 tipů, které by měl znát každý hráč automatů

Dá se na výherních automatech skutečně zbohatnout? S velkou dávkou štěstí ano. Daleko více je ovšem těch, kteří peníze spíš ztrácí, než aby je rozmnožovali. Co dalšího byste ještě o výherních automatech měli vědět?

Za prvé si musíme ujasnit, jak automaty určují vítěze. Za vším stojí počítačový program, který neustále generuje náhodná čísla. Nejsou tedy zcela náhodná, protože úplnou náhodu by šlo naprogramovat jen stěží, nicméně člověk v nich běžně žádný vzor neobjeví. Tato pseudonáhodná čísla pak určují, co se objeví na jednotlivých kotoučích, jakmile se zastaví.

Jak pracují generátory čísel?

Tak za prvé neexistuje žádný způsob, jak předpovědět, jaké číslo se objeví v dalším spinu. Za druhé na sobě čísla nijak nezávisí. Vůbec tedy nehraje roli, zda jste v předchozím spinu už skoro vyhráli, nebo ne. A za třetí – buďte si jistí, že generátory náhodných čísel jsou naprogramovány tak, aby vydělávalo kasino, nikoliv vy.

Pokud si tohle všechno uvědomujete, nic vám nebrání si občas zahrát automaty zdarma. Ale držte se následujícího.

5 tipů pro každého hráče automatů

1. Hrajte pro zábavu. Nenavštěvujte kasina s vidinou toho, že vám pomohou zbohatnout. Vaším jediným cílem by mělo být pobavit se.

2. Zapojte se do věrnostních klubů. Téměř všechna kasina poskytují věrným zákazníkům nějaké bonusy a slevy. V případě online hry to bez registrace snad ani nejde.

3. Hrajte jen s penězi, o něž můžete přijít. Prostě od začátku počítejte s prohrami.

4. Vyzkoušejte třeba poker. Nebo nějakou jinou hru, která není založená čistě na náhodě a umožňuje vám skutečně ovlivnit výsledek.

5. Zpomalte. Čím méně spinů, tím méně peněz můžete ztratit. Hlídejte si, kolik času strávíte hraním a nastavte si nějakou hranici. Nejlépe peněžní i časovou.

Hazardní hry jsou prostě určitá forma zábavy a tak nějak k životu patří. Musíte je ovšem užívat s mírou.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*