HUAWEI Matepad 11 – novinka na trhu tabletů

HUAWEI Matepad 11 – novinka na trhu tabletů

Příruční počítač, se kterým se zabavíte, uděláte práci i si zavoláte. To je tablet. Společník na cesty, který spojuje funkce notebooku, telefonu i dalších multimediálních zařízení. Na trhu je novinka HUAWEI Matepad 11. Vyzkoušeli jsme ji.

HUAWEI Matepad 11 – recenze

Firma Huawei překvapila opravdu vymakaným tabletem, kde v poměru cena versus kvalita značně převládá druhá zmíněná charakteristika. Za 11 000 dostanete skutečně spolehlivý přístroj, jehož koupí neprohloupíte. Tento 11palcový tablet je už na první dotek velmi příjemný. Materiály, z nichž je povrch vyroben, sice nejsou kdovíjak luxusní, tablet ale vypadá skvěle a je i relativně odolný. Oceníte i lehkou konstrukci 485 gramů, takže se přístroj nepronese.

HUAWEI Matepad 11 – zkušenosti

Jdeme dovnitř. Přístroj nemá vyvinuté biometrické odemykání, pouze zabudovanou kamerku pro rozpoznání obličeje. Těm, kteří milují technické vychytávky, to může vadit, pro běžné užívání to ovšem žádná vada na kráse není. Příjemně překvapil panel. 120Hz displej má skvělé rozhraní jasu (500 nitů), pozorovací úhly jsou velmi dobré. Zvuk také uspokojí, ačkoli se line pouze ze čtyř reproduktorů.

HUAWEI Matepad 11 – popis

Dostáváme se k ryze technickým parametrům. HUAWEI Matepad 11 má Snapdragon 865 s 6 GB RAM a 128GB úložištěm. Dobrá zpráva pro ty, kteří milují hry. Rychlost systému je vysoká, animace plynulé, takže si hraní užijete. Ke stahování aplikací lze využít vlastní AppGallery, kterou dal Huawei na domovskou obrazovku widget pro Petal Search. Co se týká fotografií, přístroj má 13Mpx fotoaparát, což vytváří standardně dobré snímky. Příjemná je přítomnost možnosti natáčet videa ve formátu 4K. Na závěr ještě kvitujeme, že přístroj vydrží nabitý 18 hodin, když si na full time stahujete videa, zvládne slušných 12 hodin. Zkrátka za málo peněz v porovnání s jinými tablety dostanete hodně muziky.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*