Fotorámeček – domáca dekorácia

Fotorámeček – domáca dekorácia

Fotografie v rámečku jsou skvělým způsobem, jak zvěčnit vzpomínky, které jsou pro nás důležité. V naší nabídce máme mnoho druhů rámečků – obdélníkové, kulaté, ve tvaru srdce nebo dodatečně zdobené. Máme rámečky jednoduché, nebo takové, do kterých se vejde několik fotografií. Malé? Velké? Střední velikosti? To vše najdete v naší nabídce. Pokud hledáte zajímavý, originální a odolný fotorámeček? Jste na správném místě!

Fotorámeček Emako – způsob, jak si udržet krásné vzpomínky

V našich životech jsou různé okamžiky – ať už to jsou složité a těžké okamžiky, nebo ty krásné, doprovázené pozitivními emocemi. S vynálezem fotoaparátu začali lidé zadržovat čas, hlavně chvíle příjemné, ale také neutrální nebo smutné. Nejprve jsme začali fotografovat zvláštní, jediné v životě a neopakovatelné události, ale s přílivem nových příležitostí jsme začali fotografovat téměř všechno a všude.

Někdy je však tato fotografie pro nás něčím víc, má sentimentální hodnotu, je svým způsobem jedinečná a neopakovatelná. Pokud chceme uchovat v paměti danou událost, stojí za to po zvěčnění takovou fotografii vyvolat. Ještě lepší je takovou fotografii zarámovat a umístit ji na odpovídajícím místě doma nebo v práci.

Ještě jiným řešením je ukládání fotografií do alb k tomu určených. Mnozí lidé říkají, že je to přežitek, ale pravdou je, že tento způsob ukládání fotografií ve fyzické podobě, vyvolává u diváka zcela jiné pocity, než když se dívá na fotky na telefonu nebo v počítači. Jedinečné fotografie pak mizí v množství méně důležitých, běžných a každodenních. Jakmile vyvoláme fotografie které jsou pro nás důležité, vzpomínky, obrazy a situace se stávají živějšími a hmatatelnějšími. Zarámované, zdůrazňují jedinečnost a obrovskou hodnotu, jakou tento okamžik pro nás měl.

Fotorámeček je neobvyklou výzdobou domu

Fotografie zarámované do estetického a originálního rámečku nejen udržují krásné vzpomínky delší dobu, ale mohou být také neobvyklou výzdobou domova – je těžké se na ně nepodívat. Stojí za to vybrat takový fotorámeček, který by odpovídal Vaší domácí dekoraci, tj. stěnám, jinému nábytku nebo ozdobám, které máme. Dobře zvolený fotorámeček Emako bude ideálním doplňkem interiéru domu a udělá z něj více než čtyři kouty.

Fotografie položené na nábytku dodávají něco neobvyklého, zdůrazňují teplo domova a naplňují radostí. V naší nabídce najdete jak obyčejné, klasické rámečky pro ty, kteří oceňují jednoduchost a tradiční řešení, tak modernější, vykonané v duchu modernismu. Některé propozice jsou opravdu originální a vytříbené, takové, které vám umožní prohlížet si více fotografií najednou. Pokud je na fotografiích rodina, zajímavou propozicí bude rámeček ve tvaru stromu. Dalším řešením, jak umístit více fotografií na malé ploše, bude stojan na fotografie. Každý si najde v naší nabídce něco pro sebe, podle svých vlastních preferencí a stylu.

freepik.com

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*