Kolik zaplatíte za SEO optimalizaci?

Kolik zaplatíte za SEO optimalizaci?

Když Vaše webové stránky stojí na jednom místě, tak není důvod je nechat stát i nadále. SEO optimalizace Vám je pomůžou rozchodit a přilákají návštěvníky.

Zajímá vás, jak je to s finanční náročností SEO optimalizácie? Bohužel, univerzální odpověď na tuto otázku neexistuje, protože je to velmi individuální a záleží na konkrétní situaci. SEO optimalizace cena je tedy relativní pojem, ovlivňuje ji totiž spousta faktorů, třeba to, s kolika klíčovými slovy se bude pracovat, jaké jsou požadavky klienta anebo jakých cílů se budou odborníci snažit dosáhnout. Je to zkrátka individuální. Pokud by vás zajímalo, kolik by stála SEO optimalizace právě vašeho webu, tak budete muset kontaktovat odborníky ze SEOlight s.r.o., kteří s vámi individuálně proberou to, jaká bude částka právě pro váš web. Ke každému klientovi je potřeba přistupovat skutečně individuálně, protože jak již bylo řečeno, výsledná cena je ovlivněna mnoha faktory.

Garance pozice aneb mějte jistotu

Nechce se vám platit pravidelně za výsledek, který jste zatím ještě ani neviděli? V tom případě si můžete připlatit za garanci pozice. Jedná se o dražší měsíční verzi SEO optimalizace, vyplatí se vám ale z toho důvodu, že platit budete až po dosažení výsledků. Pokud tedy optimalizaci stále pořádně nevěříte a chcete mít zkrátka jistotu, tak je tato služba pro vás naprosto ideální. Nebudete muset platit vůbec nic, dokud sami neuvidíte výsledky v podobě lepší pozice.

Optimalizaci ovlivňují různé faktory

Nejenom, že cena je ovlivňována různými faktory, i samotná optimalizace je svázána s mnoha faktory. Můžeme je rozdělit do dvou základních skupin, na On-Page faktory, které se týkají nastavení webu, a na Off-Page faktory, které souvisí s linkbuildingem.

  • Návrh klíčových slov
  • SEO analýza
  • PR články
  • Linkbuilding
  • Tvorba podpůrného webu
  • Publikace článků na podpůrných webech

Pokud chcete dosáhnout ještě lepších výsledků, neváhejte svůj web svěřit do měsíční SEO správy.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*