Oslavte výročí s wellnessem pro dva

Blíží se výročí svatby nebo seznámení s Vaším partnerem? Pak si tento významný den můžete zpestřit novými krásnými zážitky. Nápadem, jak oslavit Vaše výročí, se nemusíte trápit dlouho. Není totiž hezčího dárku, než si připomenout výročí během romantických chvil ve dvou. Skvělé tipy, jak si užít po delší době sami sebe bez jakýchkoliv starostí, Vám poskytne Firma na zážitky.

Prohlédněte si naše aktuální portfolio www.firmanazazitky.cz/romantika-pro-dva/ a vyberte sama dárek pro Vás i pro Vaši drahou polovičku. Možná jste se kdysi seznámili při návštěvě sauny či plaveckého bazénu, zavzpomínat na chvíle plné rozpaků, neodolatelných pohledů a svůdných úsměvů můžete při wellness pro dva, jako jsou například pivní lázně, čokoládová masáž či královský den pro dva.

Poslední jmenovaný zážitek obsahuje tři hodiny luxusní péče, která mohla být dopřávána pouze nejvyšším vrstvám, jako byly jávské princezny. Čeká na Vás příjemná jávská masáž celého těla, která pozvolna přeje do akupresurní masáže obličeje a hlavy. Ženy ocení také zázvorovo-citrónovou masku, která ošetří a osvěží pokožku celého těla. Na závěr se Vám dostane reflexivní masáže chodidel. Jeden druhého a společných romantických chvil si budete moci užít také při některém z gastronomických zážitků. Jako při některém z Vašich prvních setkání se můžete cítit při italském pikniku pro dva s lahví lahodného prosecca.

Díky pobytům pro dva můžete nejen oslavit vaše výročí, ale také navštívit a blíže poznat mnohá zajímavá místa v Česku a na Moravě.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*