Paysafecard pro bezpečné placení na internetu

Paysafecard pro bezpečné placení na internetu

Při každodenním nakupování se dostáváme do kontaktu s celou spoustu platebních metod. A zatímco některé jsou hojně využívané, jiné příliš využívané nejsou. Hitem posledních let se však bezesporu stává metoda Paysafecard, která ale není žádným nováčkem, i když se s ní, možná, nyní setkáváte absolutně poprvé. Na trhu působí už od roku 2000 a v současné době funguje nejen u nás, ale také všude jinde ve světě (konkrétně v bezmála padesáti zemích).

Pro bezpečné placení na internetu

Mluvíme o druhu předplaceného kuponu, který umožňuje bezpečné placení na internetu. Jeho součástí je šestnáctimístní kód, s jehož pomocí je možné zaplatit v mnoha aplikacích, hrách nebo službách. Zkrátka a dobře na mnoha místech na internetu.

Možná si však říkáte, jak se liší od ostatních platebních metod nebo proč byste měli paysafecard vlastně brát v potaz. Důvodů je celá spousta, přesně se nijak neliší od běžné hotovosti čili v tomto směru je zachována ona anonymita, pod kterou toužíte platit i na internetu.

Je třeba konstatovat, že pokud se rozhodnete tímto způsobem zaplatit na internetu, o žádné peníze nepřijdete. Zůstatek lze totiž spravovat ve stejnojmenné aplikaci, stejně tak se o něm můžete informovat právě zde.

Nejedná se pouze o předplacený kupon

Je třeba mít na mysli, že se opravdu nejedná jenom o předplacený kupon, jak si řada lidí myslí. Je to spíše komplexní služba, v rámci které se poskytuje i podpora v českém a slovenském jazyce, kalkulÁtor pro převod měn. A jak již bylo zmíněno, aplikace je přesně tím místem, kde se můžete informovat či kde můžete manipulovat se zůstatkem.

Už máte svou elektronickou peněženku?

Nabízí se tedy otázka, jestli už máte svou elektronickou peněženku? Využijte anonymity, kterou vám peněženka nabízí, uchovávejte své osobní údaje i číslo mobilního telefonu v bezpečí.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*