Víte, kde sledovat filmy online bez reklam?


Kdo by v dnešní době stahoval filmy, když jsou téměř všechny ke zhlédnutí online? Pustíte si je, kdykoliv se vám zachce, aniž byste museli čekat, než se stáhnou. Jen kdyby vás vždy nerušily ty reklamy, které musíte pozavírat, abyste si film vůbec mohli spustit. Nebo ne?

Reklamy jsou pochopitelně to, na čem weby nabízející filmy ke zhlédnutí online vydělávají. Na druhou stranu se pro uživatele jedná o docela nepříjemnou záležitost. Vše zpravidla funguje tak, že než film spustíte, otevře se vám několik reklam, které musíte trpělivě pozavírat. A kdykoliv kliknete na přehrávač, abyste zvýšili hlasitost, vypnuli titulky nebo pozastavili přehrávání, zobrazí se další. Naštěstí to takhle nefunguje všude. Dají se vypátrat weby pro sledování seriálů a filmů, jež vás reklamami neotravují.

Jde to i bez reklam

Webem lákajícím na online videa, seriály a filmy bez reklam je například Kukaj.cz. Obsahuje pěknou sbírku seriálů, filmů a nejrůznějších pořadů. Najdete tam i takové perly, které se vysílaly kdysi, ale dnes už v televizi neběží, a tak si můžete zavzpomínat na staré dobré časy. Na druhou stranu jsou na serveru i nové filmy a seriály. Především kontinuálně přibývají, tudíž nehrozí, že byste se neměli na co podívat.

Jakmile si otevřete detail filmu, nezobrazí se vám pět reklam. Prostě se hned začnete koukat. Čas od času vám pouze vyskočí upozornění, ať sdílíte na sociálních sítích, co zrovna sledujete. Na tom přece není nic špatného. Sdílením webu Kukaj.cz poradíte svým přátelům, kde mohou sledovat filmy online bez reklam.

Kdykoliv a kdekoliv

Web je plně responzivní, takže si film pustíte i na tabletu nebo telefonu v posteli. Pokud přesně nevíte, na co se dnes večer podívat, nabízí se možnost zobrazit si nejsledovanější videa za poslední den, týden či 14 dní. Určitě narazíte na něco zajímavého.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*