Unibet: Sázky v severském pojetí


Mezi známé hráče na poli kurzového sázení a nejrůznějších her se řadí také společnost Unibet. Ta byla založena ve Švédsku. Ve všeobecnou známost vešla v Evropě okolo roku 2000. Vedla si více než dobře a postupem času se vyšvihla mezi nejlepší hráče ve svém oboru. Mimo jiné vstoupila na italský, francouzský anebo dánský trh. Licenci získala tato firma na Maltě. My se v následujících řádcích zaměříme především na registraci u Unibetu a specifickou kurzovou nabídku.

Registrace je strohá a rychlá

Založení účtu sázkaře není nijak náročné. Registrační formulář ovšem vyžaduje vyplnění veškerých vyžadovaných údajů. Pozor hlavně na správnost a pravdivost veškerých údajů. Samozřejmě na vás čekají i bezpečnostní otázky, aby byl váš účet dokonale ochráněn. Při posledním kroku nezapomeňte zaškrtnout pole se vstupním bonusem. Když dokončíte celou registraci, můžete bez problémů vložit na svůj herní účet finanční prostředky. Jestliže byste rádi využili vstupního bonusu, pak si precizně přečtěte pravidla, jež se k jeho získání vztahují. Momentálně se ovšem u Unibetu se vstupním bonusem nesetkáte.

Pestrá kurzová nabídka Unibet

Unibet se zaměřuje hlavně na fotbal. Nejznámějších evropských lig je spousta a u této společnosti máte možnost vsadit si nejenom na výsledky zápasů, ale také na zcela specifické příležitosti. Jmenovat bychom mohli třeba SBR, tedy sázky bez remízového stavu. Samozřejmostí jsou vklady na přesné výsledky, počty gólů, rohových kopů, případně možnost udělení žlutých a červených karet. Moc dobře jsou v nabídce Unibetu zpracovány i příležitosti týkající se NHL. Vypisuje se i příležitost nazvaná Domácí hosté. Pokud zkrátka zápas skončí remízou, vrátí se vám peníze. Zapomenout nelze ani na bohatou nabídku tenisových zápasů, a to i v rámci turnajů nižší úrovně, takzvaných challengerů.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*