Vytvořit si vlastní webové stránky je hračkou


Potřebujete se zviditelnit v online prostředí, ale nechcete na to vynakládat větší množství finančních prostředků? Pak využijte možnosti sami si vytvořit svoje webové stránky, kde budou uvedeny všechny podstatné informace o vašem podnikání.

Zvládnete to i bez znalosti programování

Tvorba webových stránek je velice jednoduchá. Nejprve je potřeba se zaregistrovat a poté už můžete začít se samotným navrhováním webu. Začnete u výběru šablony, která nejvíce vystihne vaše představy o vzhledu stránky, jež vás bude prezentovat. To znamená zvolit si motiv, barvu, obrázek a text. Později je možné jednotlivé prvky upravovat podle vašeho přání.

Dalším krokem je vložení kontaktních údajů, které se automaticky doplní do části, kam patří. Poté následuje nejdůležitější část a tou je editace stránek. Program nabízí spoustu užitečných funkcí, díky nimž spravujete své webové stránky. Průběžně můžete zobrazit aktuální náhled stránek. Jakmile budete s výsledkem spokojeni, tak vše uložíte a objednáte. Provozovatel Saywebpage vám v co nejkratším termínu vaši objednávku zpracuje a web spustí.

Pár slov o službě Saywebpage

Tato služba umožňuje vytvořit si poutavé webové stránky na míru s vlastní administrací. V ceně balíčku jsou další služby, bez kterých se neobejdete. Jsou jimi .cz doména, emailová schránka, kontaktní schránka, hosting 1000 MB a napojení na Google Analytics.

Rychlé načtení webových stránek umožňuje minimalizace kódů a datových zdrojů, zároveň se jedná o web responsivní. To znamená, že se přizpůsobí zobrazení na mobilu a tabletu.

Demo verze

Abyste si ověřili, že vše je skutečně velice snadné, využijte možnosti vyzkoušení demo verze zdarma. Dojdete k závěru, že veškeré ovládání je intuitivní a své webové stránky dokážete vytvořit sami bez zásahu programátora.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*