x důvodů, proč se na webových stránkách nevyplatí šetřit

Základy HTML, CSS a JavaScriptu dnes ovládá spousta středoškoláků. Ti většinou nabídnou také mnohem přijatelnější cenu než profesionální webdesignér či digitální agentura. Jenže všichni podnikatelé by si měli uvědomit, že web není položkou, na níž by se vyplatilo šetřit. Proč? Čtěte dále, objasníme si to.

1. Zákazníci jsou vybíraví

Pokud podnikáte v natolik specializovaném odvětví, že v ČR nemáte konkurenci, asi je docela jedno, jak tvorba webových stránek dopadne, protože zákazníci nebudou mít jinou možnost než se pro konkrétní produkt či službu vydat k vám. V opačném případě byste se měli snažit mít přehledný a na první pohled líbivý web. Jinak se totiž lidé raději proklikají na stránky podobné firmy, jako je ta vaše, která má hezčí stránky.

2. Profesionál zajistí, aby byl web vidět

Zejména digitální agentury web zpravidla udělají se vším všudy – tzn. i s optimalizací pro vyhledávače. Téměř každý dnes ví, co je to SEO, nicméně jen odborníci mají přehled, jaké faktory jsou pro vyhledávače skutečně důležité. Pouhá klíčová slova k tomu, aby k vám chodili uživatelé, prostě nestačí.

3. Dobrý web dlouho vydrží

Případy, kdy levné webové stránky postupně přestávají fungovat, nejsou zrovna neobvyklé. Časem zjistíte, že nejdou nahrávat další fotky, rozhodilo se rozložení stránky nebo vám nepřichází e-maily z kontaktního formuláře. Tvorba webových stránek Ostrava či jiní profesionálové vytvoří web fungující dlouhodobě. A když se něco rozbije, prostě se jim ozvete a oni vše napraví. To od studenta čekat nemůžete.

Potřebujete ještě víc důvodů? Výhoda studentů spočívá pouze v ceně, ve všem ostatním mají navrch profesionálové. I mezi nimi ovšem najdete přijatelné nabídky. Nezaměřujte se pouze na webdesignéry ve svém okolí. Pomoci může i tvorba webových stránek Brno. Vždyť tvorba stránek v Brně klidně může probíhat, i když jste z Prahy. Díky moderním technologiím není problém si vyjasnit veškeré požadavky. A když na druhém konci republiky nabídnou více služeb za lepší cenu, proč do toho nejít?

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*