Co všechno dokáže zrealizovat Sharplayers nabízející 3D tisk Brno?

3D tisk už dnes není žádnou magickou technologií. Přesto bude trvat ještě hodně dlouho, než se 3D tiskárny stanou běžným vybavením domácnosti. Jestli k tomu tedy vůbec někdy dojde, protože stále je tu jeden problém. Málokdo dokáže vytvořit počítačový model, který pak tiskárna převede v realitu.

Zejména kvůli tomu, že ne všichni jsou schopní vymodelovat věc, kterou chtějí vytisknout, a také kvůli vysokým pořizovacím cenám 3D tiskáren existují firmy, jako je i Sharplayers. Firma Sharplayers nabízí zakázkový 3D tisk Brno a je schopná zrealizovat skoro všechno od objektů velkých pár milimetrů až po několikametrové sestavy. Co v posledních měsících vyrobili? Pojďme se podívat.

Nechte si vytisknout chybějící součástku

3D tisk Brno je perfektním řešením, pokud se vám rozbila nějaká jedna součástka od mixéru, mlýnku na maso nebo jakéhokoliv přístroje. Ne vždy vám bude vyhovovat plastová součástka, ale pokud ano, její tisk může být častokrát levnější než koupě nové. A to ještě pomyslete na případy, kdy se daná součástka vůbec nedá koupit samostatně, museli byste koupit celý nový výrobek. V Sharplayers tiskli například komponenty pro filtrační systémy akvárií či držáky baterií.

Velmi často se tisknou formy

Často zákazníci chtějí vytisknout formu – například na mýdlo, na svíčku, na odlévání květináče apod.

3D tisk dokáže vytvořit zmenšené modely

Nadšený fanoušek chtěl vytisknout model rakety Falcon 9, společnost Sikorski a.s. si vyžádala 3D tisk architektonického návrhu rodinných domů. Sharplayers tiskli rovněž historické budovy pro modelové kolejiště ve Vídni.

Fantazii se meze nekladou

Z dalších zajímavostí můžeme jmenovat šperky, reklamní předměty (stojánky na telefon, klíčenky apod.), nejrůznější obaly či fantasy figurky.

Pokud víte, co chcete vytisknout, ale nemáte model, stačí si domluvit schůzku, napsat či zavolat. Kolikrát postačí popsat svou myšlenku nebo dodat fotku, o model se vám postarají profesionálové. Sharplayers vám pomůže zrealizovat vaše představy.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*