Se slevovými kupóny a kódy inflaci navzdory

Se slevovými kupóny a kódy inflaci navzdory

Ceny v podstatě všech komodit jdou nahoru tak rychle, že je ani nestíháme zaznamenávat. Zdražuje všechno, na co zákazníkovo oko pohlédne. Nejvíce nemovitosti, stavební materiály, energie a pohonné hmoty. Ale také oblečení, obuv a potraviny.
Za tím vším je inflace. Způsobená paradoxně nadbytkem peněz v oběhu. Za které není adekvátní množství zboží a služeb. Inflace, která se stala předvolebním tématem číslo jedna. Následovaná povolebním krachem hned několika distributorů energie. Budoucí premiér upozorňuje, že nás čeká tuhá zima. A prý bude hůř. Budeme si muset opravdu hodně utahovat opasky. Tedy šetřit, šetřit a šetřit.

Ne všude se zdražuje

I přesto však existují segmenty, které nezdražují. Respektive internetové servery, na nichž se nezdražuje. Dokonce se na nich zlevňuje. O jaký server se jedná? Je jím slevovykupon.net zaměřený na slevové kódy a kupóny, jejichž prostřednictvím nakoupíte v podstatě stejně jako v době předinflační.

Jaké značky nabízejí zboží se slevou?

Jak to na takových slevových serverech funguje? Velmi jednoduše. Ovládání portálu slevovykupon.net je maximálně intuitivní. Jakmile otevřete hlavní stránku, otevře se vám nabídka mezi zákazníky nejoblíbenějších e-shopů. Jak vidíte, vede u nich Notino, Douglas, Pilulka, Alza, Answear, Pilulka, Okay, Bonami, 4home a spousta dalších. V podstatě se jedné o nejzavedenější české e-shopy, které o zákazníky rozhodně nemají nouzi. A to je i jeden z důvodů, proč mohou své zboží nabízet výrazně levněji. A také tak činí.

Osmdesátiprocentní sleva? Ano, jde to!

Slevy v některých případech bývají i osmdesáti procentní! Jak je to možné? Nebojte, nejedná se o zboží kazové, rozbalené ani již používané. Důvodů, proč jednotlivé e-shopy či značky prodávají své zboží tzv. pod cenou, je hned několik. Prvním z jich je objem prodaného zboží jako takového. Zboží za nižší cenu si koupí větší množství lidí, než kolik by si ho koupilo, kdyby bylo by za cenu běžnou. Nezanedbatelnou roli zde však hraje i reklama. I prezentace značky na slevovém portále je reklama jako každá jiná.

Jak získat slevový kupón?

K vašemu slevovému kupónu či kódu vede hned několik cest. Slevové kupóny si můžete vybírat buď přes svůj oblíbený e-shop, nebo jej můžete vybírat na základě charakteru zboží, jež je v hledáčku vašeho zájmu. V prvním případě kliknete na políčko obchody na hlavní stránce serveru a vyberete váš oblíbený. Obchody jsou na serveru seřazeny podle abecedy, k tomu svému se tedy dostanete velmi rychle.

Slevy podle kategorie

Slevové kupóny však můžete vybírat i podle kategorie. Vezměme v potaz, že sháníte vánoční osvětlení. Poté, co v levém sloupečku odkliknete na políčko elektro a počítače, se vám rozrazí loga e-shopů nabízejících elektro zboží s nabídkou konkrétních slev. A jeden z nich v době psaní tohoto článku nabízel i dvaceti procentní slevu na vánoční osvětlení. Nabídku odkliknete a automaticky budete přesměrování na stránku, na níž vámi vybrané zboží seženete. Samozřejmě za avizovanou sníženou cenu. Jiný postup je u slevových kódů. Ty si zase uložíte do paměti svého počítače a při platbě na vámi zvoleném e-shopu je po vyzvání zadáte na k tomu určené místo. Cena se vám automaticky sníží o částku či procento uvedené v daném kódu. Je to snadné, že?

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*