Hebká pokožka je snem každé ženy. Laserová epilace podpaží bude základem

Hebká pokožka je snem každé ženy. Laserová epilace podpaží bude základem

Holení a depilace podpaží téměř sedm dní v týdnu? Laserová epilace podpaží to vyřeší jednou provždy! Chtě nechtě, příchod letní sezóny pro mnoho z nás znamená oprášení žiletek a holicích strojků. Zatímco nám přes zimu spokojeně ležely v šuplíku, spolu s létem nastává jejich čas. Avšak i z téhle patové situace lze uniknout, a to velmi prostě. A to tehdy, dáte-li šanci epilaci pomocí laseru. Pokožky bez chloupků docílíte snadno, rychle a téměř bezbolestně. Holením se již nebudete muset zabývat – hladké podpaží vám vydrží věčnost!

Vyhněte se podrážděné pokožce. Laserová epilace podpaží ji zanechá hladkou, bez poškození

Nevzhledné pupínky, zarudlá kůže a svědění – řada z nás toto už jistě zažila po domáckém holení žiletkou. A to i za použití vody a holicí pěny pro lepší hydrataci pokožky. Nepomohlo nic. Ač se to nezdá, holení je pro naši pokožku dosti invazivní zásah. Lidská kůže toho sice vydrží mnoho, ale některá místa na našem těle jsou zkrátka citlivější, než ty ostatní. Právě oblast podpaží je jednou z nich. Tím, že je to shodou okolností také místo, kde se vyskytuje velké množství potních žláz, je podpaží náchylnější na jakékoliv podráždění. I běžné holení nám tak může přivodit značné nepříjemnosti. Jednou z možností, jak tomu předejít, je právě laserová epilace. Technologie laserového ošetření je vysoce šetrná k lidské kůži, přičemž nezáleží ani na její struktuře, ani pigmentu. Epilace laserem zanechá pokožku příjemně hladkou, a především ji nepodráždí.

Chloupky v podpaží už nejsou v kurzu. Zbavují se jich i muži

Prohlédneme-li si fotoalba našich rodičů, a nebo prolistujeme staré časopisy, lidi bez ochlupení najdeme jen stěží. Avšak není to tak dávno, co bylo ochlupení v kurzu – zhruba pár desítek let. Brávalo se jako zcela běžná věc, kterou se lidé neostýchali ukázat v plavkách. Zkrátka to patřilo k člověku jako takovému a nikdo ani nepomyslel na to, že by se to jednou mohlo zcela změnit.

V současnosti představuje ochlupení spíše jakési tabu, které se lidé snaží skrývat – a to všemožně. Internetové vyhledávače bývají plné otázek jak se zbavit chlupů co nejrychleji, nejšetrněji a hlavně co možná nejúčinněji. Článků a všemožných odkazů se ukáže mnoho, přičemž tím nejčastějším termínem bude právě laser. A není se čemu divit. Laserová epilace se vyznačuje 3 základními charakteristikami, které u holení vyhledáváme, a sice:

  • Bezpečnost
  • Bezbolestnost
  • Trvalost výsledku

Stejně rychle jako zazářil laser ve světě průmyslu, stal se velice oblíbeným i u svých klientů. A to jak u mužů, tak u žen. Dnes už se rozdíly mezi pohlavími nedělají, alespoň v tomto ohledu ne. Kouzlu laserové epilace totiž podlehly ženy i muži, jelikož sametově hebké pokožce se říká ne jen velmi těžko.

K hladkému podpaží stačí pár sezení

Laser funguje profesionálně, spolehlivě, a přesto velice jednoduše. Nejmodernější přístroj EPILIA RF funguje na bázi dvojího záření, díky čemuž snadno likviduje i samotný kořínek chloupku. Vše navíc probíhá za přítomnosti speciálního chlazení, které eliminuje případnou bolest na minimum. U podpaží je žádoucí podstoupit 6 sezení v předem daných intervalech. Na samém konci procedury se můžete s holicími potřebami rozloučit, protože výsledek laserové epilace je trvalou záležitostí. A kde tento přístroj naleznete? A lze si jehoúčinnost ověřit

Možnost testovacího zákroku nabízí například pražská Premier Clinic

Ta poskytuje testovací zákroky, kdy pouze na malém kousku pokožky názorně předvede, jakou má tento přístroj skutečnou účinnost. Předem si tak vše “osaháte” a ujistíte se, že epilace laserem je pro vaši pokožku opravdu to nejlepší.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*