Top 5 zábavných aplikací pro Android a iOS

Top 5 zábavných aplikací pro Android a iOS


Dnes je možné se zabavit na každém rohu a zároveň člověk neustále potřebuje nějaké rozptýlení od náročných každodenních životů. Naštěstí pro nás všechny vývoj technologií za poslední dvě desetiletí postupuje astronomickým tempem a je tak možné najít celou řasu zábavných aplikací, které se o zábavu postarají. Podívejme se na pět z těch nejlepších, které jsou dostupné jak po operační systém Android, tak iOS pro Apple zařízení.

Jak na volnou chvilku

První, co vás napadne, když se řekne zábava, jsou s největší pravděpodobností právě hry nebo volnočasová zábava. Samotné hry se staly středobodem vzniku aplikací a programů, hry tak byly součástí technologií v dobách, kdy na jiný druh aplikací vývojáři ani nepomysleli. Dnes existují nejrůznější kategorie her, které si můžete na svých zařízeních zahrát, ať již preferujete online kasina, mmorpg, časově nenáročné nebo strategické a jiné hry. Najděte inspiraci ar www.ceskecasino.com

Laser Overload

Je složité vybrat hru, která vy zaujala, a přitom nezmínit výběr dalších oblíbených herních aplikací. Vybrali jsme pro vás logickou hru, kterou můžete hrát jen tak během volné chvilky, s krásnou grafikou, různorodými úrovněmi a možnostmi ukázat, co ve vás je v této krásně provedené laserové hře. Hra má jednoduché uživatelské rozhraní a je tak ideální pro každého uživatele, bez ohledu na zkušenosti s mobilními telefony.

Netflix

Dnes dostupné také v rámci České republiky, tato streamovací platforma zcela převálcovala filmový průmysl a změnila jej od základů. Ani zdaleka se nejednalo o první streamovací platformu, byl to však právě Netflix, který díky vysoké kvalitě svých původních pořadů zanechal velký dopad. Nyní je Netflix dostupný v celé řadě světových zemí, ačkoliv se jedná o placenou aplikace, díky různorodosti nabízených možností (rozdíl zejména v počtu využívaných zařízení nebo kvalitě rozlišení médií) je knihovna těchto filmů, dokumentů a seriálů velmi dostupná.

Styl, nápady a komunikace

Na mobilních telefonech toho můžete najít opravdu mnoho, aplikace vám mohou pomoci objevit kousky, místa, umění, a koníčky, o kterých se vám možná ani nesnilo, seznámit vás s lidmi z celého světa nebo obohatit váš styl.

Pinterest

Jednou z nejoblíbenějších aplikací s možností uložení výtvorů jiných uživatelů z celého internetu je Pinterest. Ten poskytuje možnost najít různé nápady a nechat se inspirovat, ať už si chcete dopisovat, hledáte nápad pro svůj webový design, fotky svých oblíbených umělců nebo se zrovna učíte cizí jazyky. Pinterest dnes již má opravdu všechno.

Photo by Tracy Le Blanc from Pexels

Discord

Internetové komunity věnující se hrám, fenoménu kpop, milovníkům ghibli filmů, jazykům nebo čemukoliv jinému. Tyto komunity a mnohé další každým dnem rozrůstají na relativně nové sociální platformě pro mobilní telefony (ale také pracovní plochu) s názvem Discord. Od této aplikace je možné do budoucna očekávat velké věci, a to díky jejich nedávné spolupráci se společností Sony.

Spotify

Ideální zábavou, která vás může doprovázet během celého dne, ať už pracujete, cestujete nebo jen tak relaxujete, je hudba. Dostupnost hudebních souborů bez nutnosti zakoupení fyzického nosiče byla ještě před pár lety velmi složitá. Dnes je však dostupná celá řada aplikací, díky kterým můžete jednoduše poslouchat své oblíbené písničky, kdekoliv se vám zachce, a to dokonce i offline. Unikátní možnost v tomto ohledu nabízí program Spotify.

Photo by Amarnath Radhakrishnan from Pexels

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*