PageRank.cz > Reklamní články > Jak nalákat více do hostů do vaší restaurace? Poradíme vám

Jak nalákat více do hostů do vaší restaurace? Poradíme vám

Tlaky shora nutí spoustu hoteliérů, majitelů pohostinství a restauračních zařízení vymýšlet nové strategie pro nalákání více návštěvníků, nekuřáků, rodin s dětmi a sportovců. Mění se skladba jídelníčku, zlevňují se obědová menu, zavádějí se nápoje zdarma ke každému jídlu, stavějí se dětské koutky a hřiště pro děti. Také sportovci by chtěli po svých výkonech svlažit vyprahlá hrdla a zaplnit vyhládlé žaludky. Postavte před restauraci bezpečnostní stojany na jízdní kola a nalákejte potenciální hosty – sportovce na chutné menu.

Zabezpečené stojany na kola před hotely a restauracemi

Zabezpečené a uzamykatelné přístřešky na jízdní kola u hotelu dají jasně najevo cyklistům, že do tohoto zařízení mají vstup povolen, ba dokonce jsou vítáni a v případě potřeby můžou v pohodě přespat. Bezpečnostní stojany na jízdní kola u bufetu na cyklostezce nebo před restaurací otevírají dveře celým partám sportovců nebo rodinám s dětmi na cyklovýletě. Vědí, že po celou dobu, než se občerství, bude o jejich kola postaráno.

Dostatek pevných držáků na kola na veřejných prostranstvích

Ani městské části či obce, které se snaží o rozšíření sítí cyklostezek, by neměly zapomínat na držáky na jízdní kola, jež by měly být rozmístěny u frekventovaných míst: před obchody, na veřejných prostranstvích, před administrativními budovami a úřady. Mnozí zaměstnanci volí cesty do práce na bicyklu a rádi by si svá kola během pracovní doby uzamykali na bezpečném místě. Není třeba, aby zablácená jízdní kola trůnila v šatně, ve vstupní hale či v nějakém zastrčeném skladu. Stojany na jízdní kola bezpečně ukotvené do země budou vstřícným krokem k podřízeným. Zaměstnavatelé, myslete i na takové maličkosti, jimiž své zaměstnance jistě potěšíte.

Zavěšení bicyklu na stojan ukotvený na zdi

Majitelé kol, kteří nemají v činžovním domě nebo ubytovně zabezpečené stanoviště pro své jízdní prostředky, můžou pohodlně umístit nepoužívaný bicykl na stojan na jízdní kolo pro ukotvení na zeď. V zimní sezoně a čase odpočinku kolo nepřekáží, a přitom je stále na očích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi zlak

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*

CommentLuv badge

Nahoru na stránku
Starší příspěvky:
Dámské šaty – jedny pro více příležitostí

Již začátkem listopadu se pomalu začíná rozjíždět plesová sezóna, jejíž hlavní ozdobou a zároveň zásadním tématem jsou dámské šaty. Mnoho žen...

Zavřít