Otevíráte obchod či e-shop? Důležité pomůcky by vám neměly chybět

Obliba nakupování přes internet logicky tlačí provozovatele a vlastníky obchodů s různým zbožím k zakládání e-shopů. Prodej zboží přes internet se stává důležitou marketingovou strategií, jak se více přiblížit zákazníkům a dodávat jim produkty ve zrychleném, jednoduchém režimu. Správci e-shopů znají postupy pro zviditelňování a propagování svých výrobků, ovšem nesmí se zapomínat na praktickou stránku věci.

Skladové prostory a proškolený personál pro distribuci zboží

Dostatečné skladovací prostory, odpovídající obalový matriál, spolupráce s distribučními firmami a přepravními službami je základem úspěšné dodávky zboží ke koncovým zákazníkům. V expedičním skladu nemohou chybět přehledné systémy ve skladovacích prostorách, proškolení pracovníci v zákaznickém servisu a spolehlivý obalový materiál.

Vhodný obalový materiál k zasílání křehkých, těžkých a nadměrných produktů

Křehké zboží, těžké produkty či výrobky větších rozměrů si zaslouží odolné kartonové krabice a polstrované obaly, jež drží pohromadě pevné lepicí pásky. Odvíječe lepicích pásek, zavírače plastových sáčků i objemných pytlů, zalepovače kartonů i potištěné lepicí pásky jsou důležitými pomůckami pro kvalitní zabalení a úspěšnou distribuci zboží bez poškození. Rozlepené obaly, poškozené balíky, respektive odesílané zboží je nejhorší vizitkou e-shopu, který se snaží o co nejspolehlivější služby pro své zákazníky.

Výplňový materiál zabrání zničení zboží během expedice

Pro co nejlepší ochranu odesílaného zboží lze krabice a balíky opatřit výplňovým materiálem podle druhu posílaných výrobků. Kartonová střiž – drť pro lepší fixaci zboží v balících, výplňové vzduchové polštářky i FLO-PAK materiál zabrání pohybu nebo destrukci odesílaných produktů poštou či jinou distribuční cestou. Ochraňte své zboží před zničením a poškozením během jeho cesty za zákazníkem.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*