Kdo ještě chce nakupovat levněji díky AliExpressu?

Kdo ještě chce nakupovat levněji díky AliExpressu?

Představte si místo, kde najdete miliony produktů za tak nízkou cenu, že se při nakupování ani nemusíte hlídat. Říkáte si, že jde o sci-fi? Tak to jste na omylu, protože takové místo existuje a nazývá se AliExpress.

V čínské online nákupní galerii AliExpres se splní nakupovací sny i těm nejnáročnějším zákazníkům. Takřka nekonečný výběr produktů za neuvěřitelně nízké ceny způsobí, že se na nakupování na AliExpressu stanete závislí. Stále o nákupech na AliExpressu pochybujete? Tak čtěte dále a zjistíte, že nákupy na největším čínském e-shopu si oblíbíte i vy. Zvláště, když vám poradíme, jak na takových nákupech ušetříte ještě víc peněz.

Jak AliExpress funguje?

Nejprve si vysvětlíme, jak AliExpress funguje. AliExpress.com je internetové tržiště, které propojuje nakupující přímo s čínskými prodejci. Díky tomu zakoupíte originální a inovativní produkty od konkrétních výrobců za skvělou cenu.

Proč právě AliExpres?

Říká se, že zboží, které nenaleznete na AliExpressu, tak ani neexistuje. Můžete se pokusit zjistit, jestli je to opravdu pravda, ale důvodů pro nákup na AliExpressu je daleko víc. Díky jednoduché navigaci a intuitivnímu designu webových stránek naleznete hledaný výrobek za pár vteřin. AliExpres se také může pochlubit výbornou zákaznickou podporou, což při nákupech opravdu oceníte. Štve vás, že si české e-shopy účtují peníze navíc za dopravu? AliExpress vás nadchne tím, že za dopravu nezaplatíte ani korunu.

Jak nakupovat na AliExpress česky?

Další důležitá výhoda AliExpressu je, že na něm nakoupíte pohodlně i v češtině. AliExpres pro překlad stránek využívá pokročilé technologie, díky kterým ani nepoznáte, že stránky přeložil stroj. Podrobný návod, jak AliExpress česky nastavit si přečtěte v Tipli magazínu.

Nakupujte na AliExpressu levněji s Tipli

Tipli je cashbackový portál, který vám z každého nákupu v partnerských e-shopech vrátí část peněz zpět. A mezi více než 450 partnerských e-shopů patří také AliExpress. Takže pokud na AliExpressu nakoupíte nové šaty v přepočtu za 452 Kč, Tipli vám vrátí 22,6 Kč. Takto šetříte každým nákupem, penízky se vám tedy na účtu brzy nastřádají.

Co je na cashbacku od Tipli nejlepší? To, že se dá kombinovat se slevami a slevovými kupóny, takže s cashbackem vždy ušetříte nejvíc, kolik je vůbec možné. Abyste slevy a kupóny na AliExpress nemuseli pracně shánět, naleznete je přímo na Tipli. Podívejte se na AliExpress coupon, s kterým ušetříte až 50 dolarů.

Inspirujte se na originální produkty

Tipli magazín obsahuje celou řadů tipů a triků, které vám nákupy na AliExpressu usnadní. Naleznete v něm podrobný návod, který vás provede nákupem na AliExpressu krok za krokem nebo tipy na horké novinky, prověřené bestsellery nebo jedinečné produkty, které nikde jinde neseženete.

Zaregistrujte se zdarma na Tipli a využívejte všech výhod, díky kterým nakoupíte na AliExpressu levněji a pohodlněji. Kromě cashbacku nezapomeňte sledovat ani aktuální slevové akce, platné slevové kupony nebo Tipli magazín.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*