Přes affiliate lze vydělávat třeba i na hazardních hrách

Hazardní hry patří k metlám lidstva. Přestože je všeobecně známé, že většina lidí v kasinu o peníze spíš přijde, než aby se povedlo je rozmnožit, zájemců o poker, blackjack, ruletu či hrací sloty je stále dost. Pokouší štěstí a dávají vydělat majitelům kasin. Svůj podíl peněz si z toho můžete ukousnout i vy.

O affiliate programech jste pravděpodobně již slyšeli, a pokud provozujete svůj web, dost možná už jste do nějakého zapojeni. Věděli jste ovšem, že svůj affiliate program mají i mnohá online kasina?

TIP: Licencovaná česká casina

Vydělávejte na návštěvách kasin

Affiliate programy online kasin samozřejmě nejsou pro každého. Předpokladem je vhodný web, hazardní hry by se vám na něj měly aspoň trochu hodit. Konečné rozhodnutí je však na vás, a tak můžete psát tipy na hazardní hry i na web o módě. Nemějte těžkou hlavu, že budete lidi vlastně podporovat v hraní hazardních her. Každým affiliate odkazem se je přece snažíte přinutit k utrácení. Prostě jim místo nákupu trička z nové kolekce doporučíte vyzkoušet Book of Ra.

Nezapomeňte na regulace

Od 1. 1. 2017 platí pro české hráče hazardních her mnohá pravidla, která vás v podstatě nemusí zajímat. Spousta regulací hracích automatů v kasinech se musí implementovat už v základním systému – například minimální čas mezi spiny, maximální výhra apod. Pro vás je důležitá jediná věc. Hráči mohou hrát online hrací automaty jen v českých kasinech, která mají licenci. Vy také nemůžete podporovat jiná kasina než ta, co licenci mají, jinak by vás čekal postih za pomoc při nedovoleném podnikání. Najděte si seznam na webu Ministerstva financí ČR a pečlivě si vše dohledejte.

Některé hry jsou lepší než jiné

Sami si budete muset vysledovat, o co mají největší zájem vaši čtenáři, ovšem existuje pár zaručených tipů. Zaměřte se například na to, že některé hry jsou populárnější než jiné. Třeba oblíbená kasinová hra ruleta bude mít u lidí pravděpodobně větší úspěch.

A ještě jedna věc na závěr. Nesnažte se ostatním vnutit něco, čemu sami vůbec nerozumíte. Nejdříve si něco načtěte, abyste věděli, jak kasina fungují. Podívejte se také na konkrétní hry, pomoci by vám mohla videa jako videorecenze Crazy Fruits.

V hazardních hrách se točí velké peníze, tak neváhejte a vezměte si z nich svůj díl.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*