Nástěnný kalendář 2021 – šitý na míru za nízkou cenu

Nástěnný kalendář 2021 – šitý na míru za nízkou cenu

Společnost lze nyní rozdělit na dvě skupiny – na ty, kteří využívají především kalendář v mobilním telefonu, a na ty, kteří využívají zpravidla ten papírový. Zatímco první jde s dobou, druhá spoléhá na klasickou a spolehlivější cestu zapisování si důležitých schůzek a milníků. Do jaké skupiny patříte? Pokud se řadíte ke klasikům, už máte nástěnný kalendář na příští rok?

Nástěnný kalendář je dnes možné zakoupit v papírnictvích nebo v hypermarketech. Nemusíte si však pořizovat takový, který může mít několik stovek dalších lidí. Za zvážení stojí výroba kalendáře, který vám bude šitý na míru!

Navrhněte si svůj vlastní nástěnný kalendář

Pokud jste toho názoru, že jsou papírové kalendáře lepší než ty, které máte schované v telefonu, navrhněte si svůj vlastní. Jistě víte, že papír má mnoho výhod – snese prakticky jakýkoli styl. Je to parťák, jenž bude trpělivým příjemcem veškerých vašich nápadů. To ten digitální nedovede.

Nástěnný kalendář je možné mít v jakékoli velikosti. Pokud už máte nápad na to, jak bude vypadat, stačí rozlousknout oříšek týkající se správné velikosti. Jen vy rozhodujete o složení, tvaru nebo o rozměrech společníka, který vás nadcházejícím rokem bude provázet. Můžete upřednostnit působivý plakátový kalendář. Nebo vám spíše učaruje působivý listový kalendář, který jen postavíte na pracovní stůl?

Nástěnný kalendář má řadu výhod

Přední výhodou nástěnného kalendáře není to, že vám může být šitý přímo na míru. Také nezabere prakticky žádné místo. Stačí ho pověsit na zeď v pracovně, kde vám bude dlouhých dvanáct měsíců sloužit.

Rozvržen může být podle vašich představ. Dáváte přednost kalendáři s denním nebo týdenním rozvržením? Či vám postačuje rozvržení měsíční? Jak již bylo zmíněno, tohoto parťáka lze mít v různém formátu. Stačí si zodpovědět otázku, který formát vám plně vyhovuje.

Pokud bude nástěnný kalendář po designové stránce perfektní, může být také skvělou dekorací vašeho interiéru. Podle těch, kteří už svůj kalendář na stěně mají, je právě tento papírový doplněk nejjednodušším a také  nejlevnějším způsobem, jak doslova přeměnit svůj pokoj. Jeho design se může nést ve znamení barev, dominovat ale mohou i fotografie nebo oblíbené obrazce.

Obdarujte zaměstnance i své blízké

Nástěnný kalendář je bezesporu skvělým dárkem. Ať už mluvíme o dárku pro zaměstnance nebo pro vaše blízké. Pokud jste lídrem společnosti, možná chcete své podřízené něčím na konci roku potěšit. Nechcete dávat nic osobního, spíše něco, co se s firmou pojí. Proč nevytvořit kalendář, který ponese třeba logo společnosti? Firemní kalendáře jsou označovány za jeden z nejefektivnějších reklamních nosičů. Funguje totiž po dobu dlouhých dvanácti měsíců a není to jen sezonní propagace.

Jestliže chcete nástěnný kalendář darovat spíše blízkému člověku, dejte prostor osobitosti. Vhodné jsou zejména kalendáře plné společných fotografií nebo fotografií z dovolené, které považuje obdarovaný za velice důležité či oblíbené. Obsahovat může i praktický organizátor nebo jiné další vychytávky.

 

 

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*