Prodáním nepotřebných věcí na Biginzerce.cz si vyděláte na Vánoce

Ekonomická situace teď není zrovna růžová. Spousta lidí je bez práce, dalším se výrazně snížily příjmy. Před blížícími se Vánocemi to není zrovna ideální. Na dárky však můžete ušetřit i jinak, třeba prodejem nepotřebných věcí.

Všichni je doma máme. Hračky po dětech, které už jsou k ničemu. Oblečení, jež nenosíme, kolikrát má ještě visačky. Drahou lyžařskou bundu, co posloužila jenom jednou. Fotoaparát, s nímž nefotíme. Všechno tohle se dá prodat. Využijte inzerce zdarma, nabídněte nepotřebné věci a vydělejte si na nákup vánočních dárků! Věřte tomu, nebo ne, ale spousta lidí má doma nepotřebné věci za desetitisíce, takže dárky za to určitě nakoupíte. Stačí je umět prodat.

Kam umístit inzerát? Možností je vícero

Nepotřebné věci nejdříve nafoťte a rozmyslete si, kolik za ně budete chtít peněz. Nepřestřelte, nesnažte se vydělat až příliš, jinak budete mít s prodejem problémy. Nezapomeňte si nachystat také popis daných věcí včetně popisu toho, v jakém jsou stavu. Prodávejte pouze to, co byste si sami koupili. Nefunkční věci a zboží ve špatném stavu si od vás nikdo neodkoupí.

A kam inzerát umístit? Můžete zkusit třeba i Facebook Market, ovšem nejlépe fungují specializované inzertní servery jako Bazoš, Annonce nebo Biginzerce.cz. Poslední jmenovaný navštíví měsíčně přes 150 tisíc lidí, hlavně tam ale můžete inzerovat zdarma a bez registrace.

Jak inzerátem zaujmout?

Za prvé vyberte správnou kategorii. Pro hračky po dětech je nejlepší dětský bazar, kytaru prodáte v kategorii hudební nástroje, sekačku například v dům a zahrada. Zrovna na Biginzerce.cz je kategorií opravdu celá řada, tak je využívejte, zvýšíte šanci, že se inzerát dostane k tomu, kdo danou věc hledá. Ze stejného důvodu zvolte i vhodný nadpis inzerátu. Dejte si záležet také na fotografiích, protože dobře vyfocené fotky dokážou lidi přinutit k tomu, aby na váš inzerát vůbec kliknuli.

Mimochodem, možná vám inzerce přijde vhod i z opačného konce spektra. Chystáte se s dětmi v zimě lyžovat, ale přijde vám zbytečné kupovat drahé lyžařské vybavení, z něhož brzy vyrostou? Podívejte se na hobby bazar a kupte zachovalé lyže použité.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*