Úspěšné spuštění platformy SYPWAI od společnosti The Neurosphere

Myšlenka a vývoj platformy SYPWAI

Již dříve se na internetu objevila informace, že společnost The Neurosphere aktivně vyvíjí vlastní platformu s názvem SYPWAI. Testování novinky začalo v březnu 2019. Hlavním úkolem platformy bylo decentralizované trénování neuronových sítí. Podle vývojářů bude mít v blízké budoucnosti každý možnost připojit se k těm, kteří si chtějí vyzkoušet své schopnosti ve vědecké oblasti umělé inteligence. Tato platforma bude místem, kde se budou setkávat amatéři a vědci z celého světa. To se děje za účelem dosažení společného cíle, kterým je rozvoj umělé inteligence.

Abdigani Diriye, který je generálním ředitelem společnosti SYPWAI, říká, že testování výrobku probíhá již několik měsíců za zavřenými dveřmi.

Společnost Neurosphere byla vždy považována za odborníka v oblasti strojového učení, zejména na využívání sítí pro komerční účely. Spuštěním platformy bude možné dosáhnout rozšíření umělé inteligence do běžného života každého člověka.

Naučit se pracovat s neuronovými sítěmi je hlavním cílem projektu

Nová platforma bude schopna zvládat středně složité úkoly, které se zaměří na trénování neuronových sítí. Za to je peněžní odměna. Současně jsou aktiva pojištěna a uložena v „studené peněžence“. Zpočátku si zákazníci budou vybírat ETH a BTC za americké dolary. Podle společnosti The Neurosphere však budou brzy zavedeny i další měny, které jsou u zákazníků obzvláště oblíbené.

Platforma SYPWAI bude zákazníky využívaná anonymně. Jedinou výjimkou je případ, kdy se uživatel osobně rozhodne sdílet své úspěchy. Jde o to, že údaje o zákaznících nebudou sdíleny s třetími stranami nebo tvůrci trhu. Abyste však mohli na platformě pracovat, musíte projít identifikačním procesem. Všichni uživatelé s netrpělivostí očekávají spuštění platformy SYPWAI, aby si mohli vyzkoušet své vědecké schopnosti.

Připomínáme, že v roce 2018 byla společnost Neurosphere držitelem grantu, který mohl přispět k urychlenému vývoji platformy SYPWAI.

Navštivte oficiální web sypwai.com.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*