S grilem WEBER si připravíte šťavnaté steaky i lahodné špízy

Dokážete si představit letní večery na terase bez grilovaných pochoutek? Pokud vám dosluhuje gril, poohlédněte se po moderním a špičkovém modelu, který vás nadchne po všech stránkách. V současné době na trhu s grily vyniká značka WEBER, která má v nabídce pestrou škálu variant. Preferujete plynový, elektrický, nebo klasický gril na dřevěné uhlí? WEBER nabízí všechny tři možnosti. V následujících řádcích společně nahlédneme do portfolia uvedené značky.

Jestliže chcete zdokonalovat své kulinářské umění, mějte po ruce kvalitního pomocníka, a to profesionální gril WEBER. Vyznačuje se pokročilými funkcemi, které usnadňují přípravu jakéhokoliv jídla. Zvládnete udělat šťavnaté steaky, ale i výtečnou zeleninu.

Vyberte správný model

Prvně si ujasněte, o jaký gril by se mělo jednat, protože plynový má jiné vlastnosti než elektrický a podobně. Záleží jen na vás, jaký způsob přípravy jídla upřednostníte. Zatímco někdo nedá dopustit na klasiku, tedy na dřevěné uhlí, někdo si zase zamiluje jednoduchou přípravu jídla na plynovém grilu.

Z hlediska bezpečnosti, údržby, ale i rychlosti přípravy jídla je vhodnou volbou plynový gril WEBER GENESIS se zárukou deset let. V nabídce jsou různé velikosti. Záleží na tom, pro kolik osob většinou grilované jídlo připravujete.

I legendární grily WEBER MASTER TOUCH mají stále své skalní fanoušky. Jedná se totiž o grily na dřevěné uhlí, které dodá masu, rybám i zelenině lehce kouřovou chuť. Bydlíte ve městě a chcete si užít také grilování na terase či balkoně? V takovém případě se vám hodí elektrický gril WEBER PULSE.

Čím se ještě chlubí grily WEBER?

Snoubí vysokou kvalitu, jednoduchou obsluhu, perfektní design a příznivou cenu. WEBER je značka, která prodává kvalitní grily a příslušenství jako teplotní sondy do masa, které spojíte s mobilní aplikací. Dosáhnete tak skvěle propečeného masa.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*