Zajděte na obnovující kúru Olaplex do kadeřnictví Zličín

Vlasy poškozené z barvení, unavené, suché, bez lesku, krepaté či vlnité. Sedí tenhle popis právě na vaši korunu krásy? Je na čase s tím něco dělat! Velkým pomocníkem může být například obnovující kúra Olaplex. Měli byste si ji ovšem nechat aplikovat v profesionálním salonu.

Kúra Olaplex není žádnou novinkou, využívá se i roky. Přípravky této značky si můžete zakoupit i domů a samozřejmě je to doporučené pro dlouhodobější péči. Na první velkolepé obnovení vašich poškozených vlasů je však lepší vydat se do salonu. Své brány pro vás má otevřené například kadeřnictví Zličín HFpoint – https://www.hfpoint.cz/.

Lesklé a hladké vlasy můžete mít i vy

Neobsahuje silikony ani minerální oleje, funguje na úplně jiném principu. Olaplex není jen kúra, která by vyživovala vlas a zůstávala na povrchu. Obnovuje disulfidová vlákna a vyvolává reakci uvnitř vlasu. Kúra se dá aplikovat samostatně, případně smíchat s barvou na vlasy či odbarvovačem.

Produkty Olaplex jsou vhodné na všechny typy vlasů, barvené i nebarvené, rovné i vlnité. Vlasy viditelně ozdraví, po aplikaci budou rovnější a hladší. Při přidání do barvy zajišťuje delší výdrž barvy.

A jak dlouho ošetření Olaplex trvá? Přidává-li se přímo do barvy, počítejte s časem jako při klasickém barvení. Jinak kúra zabere 45 minut.

Jak dlouho efekt vydrží?

To je častá otázka, na niž neexistuje jednoznačná odpověď. Záleží na tom, jak se o své vlasy staráte a co s nimi přesně děláte. Olaplex se nevymývá, nezůstává na vlasech, zanechá za sebou pouze obnovenou strukturu vlasu. Zdravější vlasy vám vydrží do té doby, než je zase poškodíte česáním, žehlením, barvením a jinými úpravami.

Výdrž pochopitelně prodloužíte, jestliže si zakoupíte péči na doma. Poptejte se, v kadeřnictví Zličín HFpoint vám produkty Olaplex přímo prodají a poradí, jaké jsou pro vaše vlasy nejvhodnější.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*