Bet365 – nové výzvy, nová vítězství


Online svět se stal revoluční pro mnoho každodenních činností. Informace získáme jedním kliknutím, spojíme se s kýmkoli na světě v jedné vteřině, vše, co nemáme si do druhého dne objednáme. Internet pomalu a jistě přetváří naše vnímaní světa a s ním i potřeby. Stejně působivě otevřel dveře i hazardním hrám. Kdo potřebuje Las Vegas, když má dobré připojení k internetu? Možnost zahrát si v kasinu zcela anonymně a z pohodlí vašeho domova, považuji za zcela revoluční. Jak kasina fungují a co přináší?

Využijte vstupního bonusu

Shodneme se na tom, že byť stále velmi populární výherní válcové automaty, dnes IVT a terminály, jsou nudné na živo i ve virtuální světem. Daleko zajímavější jsou klasické hry, jako poker, black jack či ruleta. Anebo zcela nové tzv. realistické hry, které mají děj, o něco v nich jde a vy musíte i trochu přemýšlet. To vše nabízí třeba britská sázkovka s českou licencí Bet365. Lákají své nové zákazníky na 100% bonusy. Jejich získání je podmíněno limitovanou částkou, v případě Bet365 je to od 300 Kč do 6000 Kč. Vybrání bonusů se řídí velmi dobře vysvětlenými podmínkami na jejich stránkách. Hlavní a zásadní bod pro možnost výběru bonusu je prosázení prvního vkladu. I přesto na tom vyděláte, protože první hra je tím pádem vlastně zdarma.

Registrace a na co si dát pozor?

Není tomu tak dávno, co se změnila opět česká legislativa a vyhranila se proti online sázkovým kancelářím z celého světa. Úderem roku 2017 tedy všechny kasina a sázkovky, které chtěly dál působit na našem trhu musely zažádat o licenci. Seznam kanceláří s platnou licencí dohledáte na internetu a doporučuji do něj občas nahlédnout, je to sice málo pravděpodobné, ale někdy se na trh dostane někdo bez licence, vy tak můžete přijít o své vložené peníze.

Ve většině případech je registrace do kasina vyřízena velmi rychle, pokud jste úplným začátečníkem, počítejte s tím, že budete posílat kopii občanky, či řidičáku společně se svoji aktuální fotkou. Většina sázkovek na to má svůj systém a focení probíhá přímo přes webkameru. Schválení na sebe nenechá dlouho čekat a vy můžete začít hrát ještě ten den.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*