PageRank.cz > Reklamní články > Co je to hydrolyzovaný rybí kolagen?

Co je to hydrolyzovaný rybí kolagen?

Protein kolagen chrání a zpevňuje kosti, klouby, šlachy i cévy, používá se také při dietách či léčbě artritidy. A má rovněž velmi příznivý vliv na naši pokožku. Tu hydratuje, pomáhá jí regenerovat, udržuje ji pružnou a pevnou, vyhlazuje ji a zabraňuje vzniku vrásek.

Dříve se používal především kolagen z prasat a skotu. S jeho užíváním se ale pojilo mnoho rizik, a tak se vědci snažili najít lepší alternativu. A našli – kolagen extrahovaný z ryb. Vzhledem k prostředí, ve kterém ryby žijí, je jejich kolagen odolnější vůči okolním vlivům a poškození.

Rybí kolagen, který obsahuje také Optimal tekutý kolagén, se snadněji vstřebává a působí rychleji, je netoxický, bezpečný a hlavně velmi účinný. Pomáhá tělu udržovat ideální poměr kolagenu také tím, že zvyšuje jeho vlastní tvorbu. Bioaktivní koloidní peptidy podporují tvorbu kolagenu, ale musí se konzumovat bezpodmínečně i vitamín C a zinok, jinak nevznikne kvalitní kolagén.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi zlak

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*

CommentLuv badge

Nahoru na stránku
Starší příspěvky:
Když na pracovní schůzku, tak jedině reprezentativním vozidlem

V současné době je konkurence takřka napříč všemi odvětvími obrovská, a proto je nezbytné alespoň maličkostmi odlišit se od konkurence....

Zavřít