Hraní v online casinu je skutečně bezpečné

Hraní v online casinu je skutečně bezpečné

Online doba s sebou přinesla také velké změny. Zatímco dříve, když jste do herny přišli, sedli jste si k VLT automatu, vhodili peníze a mohli začít hrát. V dnešní době se již hazard přesouvá do online prostředí. A tak mohou mít někteří hráči obavy z bezpečností. Můžeme vás ale ujistit, že bezpečnost v rámci online kasin i výherních automatů je na velmi vysoké úrovni.

Loterijní zákon

Tento loterijní zákon začal v České republice platit již prvního ledna roku 2017. Ten si kladl (a klade) za cíl regulaci on-line casin v České republice. Pravda, když někdo slyší „regulace“, nemusí toto slovíčko vnímat zrovna pozitivně. Zde se ale jednalo o správný krok vpřed. Umožnil totiž působení v online casin v České republice.

Pro hráče to s sebou přineslo ale také řadu omezení. Například nesmíte hrát více než 2 hodiny v kuse. Po uplynutí 120 minut si musíte dát povinnou 15minutovou přestávku. Stejně tak je důležité zmínit, že nyní můžete peníze do sázkové kanceláře převádět pouze pomocí bankovního účtu nebo platební karty, která je ale vedená na vaše jméno. Posledním podstatným faktorem je fyzické ověření hráče. Vy tedy musíte přijít s občanským průkazem na pobočku sázkové kanceláře a ověřit se. To je i důvod, proč zde zatím nemáme žádná zahraniční kasina.

Všechna casina musejí pravidla dodržovat

V současné době funguje v České republice celkem šestice licencovaných online casin, což českým hráčům dává možnost zahrát si až tisícovku online automatů zdarma i za peníze. Všechna česká legální online casina přitom musí dodržovat přísná pravidla, která souvisejí právě s loterijním zákonem.

Vedle nich existuje celá řada casin, která sice mají českou licenci, ale z různých důvodů u nich nelze hrát. Možná i díky faktu, že hráč musí přijít k ověření na pobočku casina. Vedle toho ale existují ale také casina, která dříve na českém trhu působila ale v současné době pozastavila činnost. Otázkou pak samozřejmě zůstává, jestli se vůbec někdy do České republiky vrátí nebo ne.

A co naši sousedi

Samozřejmě, že český hráč zavítá do českého online kasina. Jak to ale mají hráči ze Slovenska? Ti si museli na legální online kasina počkat až do roku 2020. Ale dočkali se! Legální online casina na Slovensku museli zažádat o licenci. Celkem ji dostalo pět casin, u kterých si můžete zahrát. Podobně jak ta česká casina musejí i naši sousedé dodržovat přísný loterijní zákon, který na Slovensku platí.

Vedle kasin, která již své licence mají a casina provozují, jsou také kasina, která licenci dostala ale zatím na území Slovenské republiky nezačala automaty provozovat. Stejně tak další spousta kasin ani nedostala licenci, otázkou pak samozřejmě bude, zda se o ně vůbec pokusí, nebo své aktivity přesunou do jiných, méně regulovaných zemí.

Závěrem

Bezpečnost online casin je opravdu na vysoké úrovni. Nejen díky loterijním zákonům ale také díky velkým investicím do zabezpečení a tak dále. Pokud jste doteď byli na vážkách, zda online casino ano nebo ne, není se čeho bát. Jste plně v bezpečí a bez obav můžete roztáčet válce automatů a užívat si pocity z výhry.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*