Levné připojení k internetu

Připojení k internetu se stalo standardem v naprosté většině českých domácností. Většina z nás potřebuje rychlé připojení k internetu nejen k práci, ale i zábavě a proto je internet nyní zkrátka všude. Stejně jako bylo před několika lety standardem televize, dnes se situace opakuje s internetovým připojením. Proto mnoho lidí hledá způsoby jak za připojení k internetu ušetřit. Jsme doslova zahlcováni reklamou na „výhodné“ tarify a většina z nás se rozhoduje o svém providerovi právě na základě reklamy. Přesto málokdo ví, že existuje na trhu značné množství menších internetových poskytovatelů, kteří konkurují hlavním gigantům skvělou cenou. Právě na to, jak ušetřit za internet se podíváme v dnešním článku.

Jak ušetřit za připojení k internetu?

Nejlepším řešením pro úsporu na internetovém připojení je pořádně projít jednotlivé nabídky všech poskytovatelů internetu. Pokud je vám i váš čas drahocenný, nemusíte se bát. Nejvýhodnější nabídku (z hlediska poměru ceny a výkonu) jsme nalezli za vás.  Možná jste již slyšeli o menším internetovém poskytovateli internetpraha.com, který nabízí opravdu zajímavé možnosti připojení k internetu. Můžete si vybrat ze dvou variant způsobu připojení a to buďto wi-fi, nebo ADSL internet. Co se týče jednotlivých tarifních balíčků, vybere si doopravdy každý. Podívejte se na odrážky níže a uvidíte, že ceny této společnosti jsou doopravdy přiznivé.

připojení k internetu

  • OPTIMAL399 Kč / 20Mb/s
  • AKTIV449 Kč / 50Mb/s
  • PREMIUM549 Kč / 80Mb/s

Jak vidíte, ceny jsou dostupné doopravdy každému. Pokud by se vám přesto zdála nabídka ohodnocená moc, je zde i tarif pro opravdové spořivce – START s rychlostí 2 Mb/s za 349 Kč měsíčně. Tento tarif je vhodný spíše pro nenáročné jedince, kteří nepotřebují rychlé připojení k internetu a cena je pro ně nadevše prioritní.

internetové připojení praha

Pro všechny ostatní bude tato rychlost internetu zcela určitě stačit. I pro fanoušky stahování filmů, či hráče počítačových her se jedná o rychlost, která bohatě postačí na veškeré operace na internetu.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*