PageRank.cz > Aktuálně > Pinterest se naučil česky!
Pinterest se naučil česky!

Pinterest se naučil česky!

Dnešním dnem začal Pinterest oznamovat všem svým českým uživatelům, že se naučil česky. Postupné spouštění počeštění bylo možné sledovat již v uplynulých dnech.

Více méně by se dalo říci, že Pinterest provedl dobrou práci i přes to, že některé překlady nejsou úplně přesné. Ty ovšem aktivní uživatelé již nyní připomínkují, takže se dá předpokládat, že bude čeština brzy ťip ťop.

Mailové oznámení Pinterestu o novém jazyku

Mailové oznámení Pinterestu o novém jazyku

Čestina se tímto krokem stala dvacátým jazykem této obrázkové sociální sítě, která má celosvětově aktuálně cca 60+ milionů uživatelů. Počet českých uživatelů není nikde veřejně publikován, ale odhaduje se někde mezi 10 až 20 tisíci.

O autorovi Ing. Jan Kalianko

Věnuji se internetovému prodeji - vlastním největší český internetový obchod s módní obuví SvětBot.cz, působím jako e-shop konzultant na volné noze, píši blog e-shop konzultanta a nebo také blog o tom jak dělám e-shop. Pokud potřebujete poradit se svým e-shopem, podívejte se na mé služby a klidně se mi ozvěte. V srpnu 2015 pořádám E-shop víkend.

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*

CommentLuv badge

Nahoru na stránku
Starší příspěvky:
PageRank.cz v novém! Co se změnilo?

PageRank.cz - původně systém založený na "optimalizaci pro vyhledávače", který se kolem roku 2005 svezl na "optimalizační vlně" tehdejší doby...

Zavřít